Viski mi Şarap mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Viski mi Şarap mı?

Fitnesse giden varsa hangi marka önerirsiniz

ben Karbonhidrat Tozu Gainer
Protein Tozu için Whey i öneriyorlar

Kilo almak için karbonhidrat tozu öneriyorlar sizce ne yapmalıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence başlama bu işlere bir sürü besin de bahsettiğin şeyler var zaten, ben dr sormuştum özellikle erkekler de karaciğer böbrek yanı sıra sperm mi bile etkiliyor demişti ister inan ister inanma ben duyduğumu söylüyorum...

Son düzenleme:
Hacim almak istiyorsan gainer al zaten gainer daki kalori miktarı ve protein miktarı oldukça fazla kilo almanı sağlayacaktır

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

böyle şeylere nasıl kanıyorsunuz anlamam, kandırılıyorsunuz.. vücudunuzun kimyasını bozmayın şimdi birşey olmaz belki ama ileride bunun acısını çekersiniz.. kilo alma problemin varsa git dktora onun vereceği programı uygulama, ilaç vereceksede doktor versin..

beden eğitiminde çalışan arkadaşımız bunları kesinlikle kullanmayın dedi. hormonal dengeyi bozuyor çocuğunuzun olmama ihtimalinden tut da iç organlara varıncaya dek zarar. doğal beslen .

Doğal beslen, protein falan alma diyenler nasıl besleniyorlar merak ediyorum.

sigara-alkol-asitli içeçekler falan hiç yok herhalde
ondan sonra börektir,hamburgerdir gibi yiyeceklerde tüketmiyorsunuz sanırım. Bunları tüketip gelip buraya protein tozu kullanmanın zararlarından behsetmek komik oluyor.

ondan sonra börektir,hamburgerdir gibi yiyeceklerde tüketmiyorsunuz sanırım. Bunları tüketip gelip buraya protein tozu kullanmanın zararlarından behsetmek komik oluyor.
Ben demedim ama söylediklerini hemen hemen hiç tüketmiyorum.

Hem yanlış yapsan da doğruyu söylemek lazım. :)

Ben demedim ama söylediklerini hemen hemen hiç tüketmiyorum.

Hem yanlış yapsan da doğruyu söylemek lazım. :)

Bu zamanda tükettiğimiz diğer yiyecekler ne kadar sağlıklı orası da muamma. Bir çok üründe gdodur gıda boyasıdır vs bir sürü şey var. Ete bile şırınga vuruyorlar.

Protein tozlarının içinde bu tür şeyler yok ne olduğu belli genelinde. Ben bir zararını görmedim. Faydasını da gördüğümü pek zannetmiyorum ya :)

Sonuç olarak kullansa da olur kullanmasa da olur. Bu ürünlerin tek başına bir işe yaramadığını da herkes söylüyor zaten.

Arkadaş normal beslenmeden bahsetmiyor fitness yaparken kilo alıp vucut yapmak yani kaslı görünmeye çalışıyor vucudun da protein karbonitrat yağ şeker hangisinin az yada fazla olduğunu da bilmiyor ayrıca bunu bir uzmana sorup testlerden geçerek yapması gerekiyor ve hiç bir uzman da bunu kolay kolay önermiyor..

soruyu soran arkadaş bu konular acemi olduğu için sormuş zaten burada ona şu marka iç günde şu kadar iç yağ yakıcı kullan proteini bas vs demek mi yanlış? bu proteini atıyorum kırmızı etten karbonitratı makarna dan vs al demek mi ?

Beyler o değilde kafa yorduğunuz adam Yasin.

Biyoloji ve Kimya derslerinde öğrendiğim kadarıyla Yasin ihmal edilebilir bu konuda ve ortada konu kalmaz. Hadi hep beraber çıkalım.

Yasin Paçavra rahatsız mısın sen :) kilo alacağım diye ne olduğu belli olmayan şeyler kullanılır mı.Belki alerji yapacak,komaya sokacak kullandığın şey.Hiç mi düşünmüyosun bunları.Git adam gibi şeyler ye öyle kilo al

Üst Alt