Vitor Pereira, Yasin Öztekin'i İstiyor!


Almanya Bundesliga 2 ekibi 1860 Münih ile anlaşan Portekizli hoca Vitor Pereira, Galatasaray ile kontratını henüz uzatmayan Yasin ile çalışmak istiyor.


Bu sezon attığı 8 golle yıldızlaşan Galatasaray'lı Yasin Öztekin'e Fenerbahçe'nin eski hocası Pereira takip oldu. Katar ve Azerbaycan takımlarından da teklif alan milli oyuncuyu Almanya Bundesliga 2 takımı 1860 Münih'e götürmek isteyen Portekizli teknik adam resmi imzayı attıktan sonra yönetime Yasin'in ismini verdi.

Altyapı eğitimini Almanya'da alan ve 1.5 yıl daha sözleşmesi olan Yasin'in, yıllık 1.1 milyon Euro'luk ücretine zam yapılması halinde sarı-kırmızılı takımla yeni kontrat yapacağı öğrenildi. 2014 yılında Kayseri Erciyes'ten gelen ve ilk sezonun ikinci yarısında şampiyonlukta önemli rol oynayan Yasin bu sezon 17 resmi maçta attığı 8 golle sarı-kırmızılı takımın en skorer ismi durumunda.

Sabah
 
Zam yapılmazsa Almanya 2. ligine mi gidecek yani?Orada GS'da kazandığının çeyreğini verirler herhalde.

Bu habere göre Yasin'e zam değil indirim yapmamız lazım.
 
bruma'dan sonra elde avuçta tek ele gelir kanat oyuncumuz. skora katkısı da göklere çıkarılan sneıjder'den de çok fazla. en azından muslera'ya takıma taraftara saygısı var defansa da yardım ediyor.
şu borç batağında iyilerini alamayacağımıza göre sözleşme makul şartlarda uzatılmalı.
 
Son düzenleme:
kalitesi anca orada oynamaya yetiyor demek ki!


ayrıca 1860 ı zengin biri aldı diye haber vardı geçenlerde.yeni başkan 100 milyon euro harcayacağını söylemiş transfer için.
Bu öyle para savuran bir tipe benzemiyor gecen birkac birsey okumustum. Orada Yasine verecekleri maas maksimum 500 bin olur o da belki.
 
Zam isteyen herifin taliplilerine bak. Biri Azeri takımı diğeri Almanya 2.lig. Kontrat uzatılacaksa bile 1 milyon TL'den yukarısı olmamaldır.
 
Üst Alt