Viyana'da Girişimciliğin Böylesi!! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Viyana'da Girişimciliğin Böylesi!!

Dünyanın ilk uygulamalı sekis okulu Avusturya’nın başkenti Viyana’da açıldı.

Ananova haber sitesinin haberine göre,
İsviçred oğumlu Ylva-Maria Thompson adlı bir kadın girişimci tarafından açılan okulda öğrenciler bir dönem için 1.400 sterlin (yaklaşık 4 bin TL) ödeyecek.Bayan Thompson, öğrencilerin kadın-erkek aynı yatakhanelerde kalarak ev ödevlerini birlikte yapacaklarını belirtti. Thompson’a göre eğitim temel olarak teorik değil pratik derslerden oluşacak ve eğitimin temel amacı nasıl iyi bir sevgili olunacağının öğretilmesi olacak.

Müdire Thompson dersler arasında cinsel pozisyonlar, okşama teknikleri, anatomik özellikler gibi konular bulunacağını bildirdi. Okula yaşı 16’nın üzerinde olan herkes katılabilecek. Okulun kendisini tanıtmak amacıyla Avusturya Televizyonu’ne reklam vermek istediği ancak tanıtım filminin TV standartlarını zorladığı gerekçesiyle talebin geri çevrildiği bildirildi.

:yenieek::tiphat::happynew::asd:

Cevap: Viyana'da Girişimciliğin Böylesi!!

hademe kiliginda infiltre olmayi planliyorum sonra da good will hunting hesabi ver elini PROF DR HAYRI NORTH

kel adamda okula sek s kültürü ve pozisyon bilgisi öğretmeni olarak gelicekmiş

yalnız bedava lan 4 bin liraya viyanada tatil yapmak istesen 2 gün kalamassın orda her gün oda arkadaşınla ev ödevin olucak sınıfta ayrı bi ders oh ne güzel viyana bizimkiler zamanında alıcaktı ah ah

Türk milletini kışkırt sonra barbar türkler viyanayı neden kuşattı? Bayram değil seyran değil amcam beni niye öptü, alla alla :SS:

Viyanaya tasinmak sart oldu. ( zaten fazla uzak degil bana :) )

Tek zorluk durumu Aileye nasil anlatacagim :D

Dünyanın ilk uygulamalı sekis okulu Avusturya’nın başkenti Viyana’da açıldı.

Ananova haber sitesinin haberine göre,
İsviçred oğumlu Ylva-Maria Thompson adlı bir kadın girişimci tarafından açılan okulda öğrenciler bir dönem için 1.400 sterlin (yaklaşık 4 bin TL) ödeyecek.Bayan Thompson, öğrencilerin kadın-erkek aynı yatakhanelerde kalarak ev ödevlerini birlikte yapacaklarını belirtti. Thompson’a göre eğitim temel olarak teorik değil pratik derslerden oluşacak ve eğitimin temel amacı nasıl iyi bir sevgili olunacağının öğretilmesi olacak.

Müdire Thompson dersler arasında cinsel pozisyonlar, okşama teknikleri, anatomik özellikler gibi konular bulunacağını bildirdi. Okula yaşı 16’nın üzerinde olan herkes katılabilecek. Okulun kendisini tanıtmak amacıyla Avusturya Televizyonu’ne reklam vermek istediği ancak tanıtım filminin TV standartlarını zorladığı gerekçesiyle talebin geri çevrildiği bildirildi.

:yenieek::tiphat::happynew::asd:

Bu okul çok mezun verir

2 kişi eğitim alıyor 3.kişi çıkıyor ortaya

patlama olur vallahi

:)

Bence bir üst yaş sınırı da belirlemeleri lazım.Malum dedeler çıkabilir.Ya da daha beteri teyzeler :O

:) Benim bildigim Hindistan'ta ve Uzakdogu'da bu tarz okullar var. Taocu seks falan diye. Yani yazacaklarima auvvvvv falan diyecekler de birincisi bence sacma olmus bu okul fakat sex konusunda cok detaylar da var. Øyle dan dun falan da olmuyor yani. Bence sex konusunda egitime ihtiyac var bu konuda da ciddiyim. Auvvv wowwwww falan gelir birazdan cumleler ): Ya da burdan okul olmasi sonucunu cikarttigim gibi. Yani arkadasimin arkadasi vardi da neler anlatmisti bu gøcmenler ve sex konusundaki bilincsizlik olmadik seylerden doktora gelmeleri falan ki doktordu da anlatan auwwww falan diyoruz da bu konuda bence ciddi bir egitim de gerekli.

Üst Alt