Vladimir Nikolovski


nikolowsky5br5.jpgVladimir Nikolovski

Galatasaray Eski Futbolcusu1966-1967 sezonunda Teknik Direktör Gündüz Kılıç döneminde Yugoslavya'dan transfer edilmiştir. Galatasaray'da 2 sezon geçirmesine rağmen istenen performansı gösterememiştir. Gündüz Kılıç ile 1 sezon, 1967-1968 sezonunda da Teknik Direktör Eşfak Aykaç-Bülent Eken döneminde de 1 sezon geçiren Nikolovski ; 1968-1969 sezonunda Toma Kaleperoviç'in gelmesiyle yeniden yapılanmaya giden Galatasaray kadrosunda düşünülmedi ve ülkesine geri döndü. Güçlü fiziğine rağmen Türk futbolunun o dönemki "Çanakkale Geçilmez" defans anlayışına takılan Nikolovski 'nin Galatasaray kariyeri sona ermiş oldu..

Sevgiyle kalın..
 
Cevap: Vladimir Nikolovskinikolowsky6rt9.jpg
Yanılmıyorsam Galatasaray'a yurt dışından transfer edilen ilk yabancı futbolcu Vladimir Nikolovski ile Kaleci Tatomir Radunoviç olmuştur..​
 
Cevap: Vladimir Nikolovskinikolovskimz8.jpgBu kadroda bulunan Kaleci Tatomir Radunoviç (1967-1968 sezonunda) ve Forvet Vladimir Nikolovski (1966-1968 sezonunda) Galatasaray'da futbol kariyerlerini sürdürmüşlerdir.
 
Hep borçlanmamızın sebebi bunlar.Bu forumda toplasan Tarihimizde 20-25 sağlam adam çıkar.Diğerleri full boşa israf ondan sonra neden borç al işte.
 
Hep borçlanmamızın sebebi bunlar.Bu forumda toplasan Tarihimizde 20-25 sağlam adam çıkar.Diğerleri full boşa israf ondan sonra neden borç al işte.

Hersey bu adamin klube ayak basmasi ile basladi ve lukunku turevleri familyanin atasi bu adam:D saka maka tarihimizde transfer edilmis futbolculari toplasak ilk bir kuramayacak kadar azindan verim aldik.
 
Üst Alt