Vodafone Park | 41.903

Sinan Bilgin

Cezalı
Bu sene fb bu stadyumda besiktasi derin kederlere sokacak bir galibiyet alacak ve govde gosterisi yapacaktir

tatil beldelerinden ucra koy kahvelerine , yan masanizdaki calisanin dolabinin uzerinden komsu apartmanin pencerelerine dek sari lacivert bir seneye hazirlikli olmanizi salik veririm

dost aci soyler , bjk liler de heveslenmesin , fb liler haric azap dolu bir sezon bizi bekliyor

Şahin Aksoy

İmparator Fatih Terim
10 Numara!
Bu sene fb bu stadyumda besiktasi derin kederlere sokacak bir galibiyet alacak ve govde gosterisi yapacaktir

tatil beldelerinden ucra koy kahvelerine , yan masanizdaki calisanin dolabinin uzerinden komsu apartmanin pencerelerine dek sari lacivert bir seneye hazirlikli olmanizi salik veririm

dost aci soyler , bjk liler de heveslenmesin , fb liler haric azap dolu bir sezon bizi bekliyor
devlet feneri şampiyon yapacak mı diyorsun?

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Dünyanın en güzel stadına bak ya.

sent via GSC

Yusuf Kara

Cezalı
Yine de dik açıyla gozukmuyordur.Vodafone yapışkanlarının çıktığını görmüş muydun
Gunes yanigi onlar.Tam hatirlamiyorum ama gormustum sanki
Bu arada bugune kadar ovdum bu stadi
Yok manzara yok ulasimda
Cok basit bi stat.Arenanin beton halinden daha beter.

Kenan Ünal

Cezalı
Gunes yanigi onlar.Tam hatirlamiyorum ama gormustum sanki
Bu arada bugune kadar ovdum bu stadi
Yok manzara yok ulasimda
Cok basit bi stat.Arenanin beton halinden daha beter.
Çok basit olayı kolon, boşluk, kolon şeklinde olan yapısı için mi?

Kenan Ünal

Cezalı
Aynen birde o kolonlara yagmur suyu akmis.Camur olmus yukari taraflari.
Renkler ve zevkler diyelim yine ama aslında görünen köye kılavuz olayı, altı üstü kolon, boşluk, kolon boşluktan oluşan bir mimarisi var. Bizim stadın çatısı bile daha heybetli. Ulaşım konusuna bişey diyemem hiç gitmedim, muhtemelen iyidir çünkü şehir merkezinde. Ama işte aslında bu büyük bir sorun, maç günleri oraların halini düşünmek istemiyorum.

Yusuf Kara

Cezalı
Renkler ve zevkler diyelim yine ama aslında görünen köye kılavuz olayı, altı üstü kolon, boşluk, kolon boşluktan oluşan bir mimarisi var. Bizim stadın çatısı bile daha heybetli. Ulaşım konusuna bişey diyemem hiç gitmedim, muhtemelen iyidir çünkü şehir merkezinde. Ama işte aslında bu büyük bir sorun, maç günleri oraların halini düşünmek istemiyorum.
Ulasim konusunda da mukemmel degil de vapurla fln gidebildigin icin keyifli oluyordur muhtemelen.
Metro bitince daha iyi olur belki.

Besiktasin ztn trafigi var mac gunu kaos oluyordur muhtemelen.

Kenan Ünal

Cezalı
Ulasim konusunda da mukemmel degil de vapurla fln gidebildigin icin keyifli oluyordur muhtemelen.
Metro bitince daha iyi olur belki.

Besiktasin ztn trafigi var mac gunu kaos oluyordur muhtemelen.
Bende öyle düşünüyorum, bu yüzden stadyumların şehir merkezinde olmasına karşıyım, biraz da orada futbol ile ilgisi olmayan insanları düşünmek lazım.

Üst Alt