Vodafone Park | 41.903 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vodafone Park | 41.903

uaeDNts.jpg

T2aX40S.jpg

2dosvkv.jpg

RB1QYnA.jpg

35jTld9.jpg

xtrAm2y.jpg

vEjpsOZ.jpg

İnönü'ye İlk Kazma 2 Haziran 2013'te Vurulacak

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 2 Haziran 2013 tarihinde yeni açık tribünü yıkarak İnönü Stadı'na kazmayı vuracaklarını söyledi

Cevap: İstanbul Yeni Stad | 41,903

Çok bile 4 direk dikip ortaya halı saha serip oynatmak lazım bu tinercileri.

30 BİNDE İNÖNÜYDÜ 10 BİN İÇİNMİ BUNCA ZAMANDIR YAYGARA :eek:

TABİ LOCA KOKUSUNU ALDI ÇAKALLAR TTARENADAN FULL LOCA YAPICAKLAR HERALDE STADA

Boğaz ve tarihi manzaranın içine sıçmış afedersiniz. (arkadaki gökdelen ile birlikte tabii ki)

Beleş tepe düşünülüp çatı, saha dışarıdan görünülecek şekilde dizayn ediliyor sanırım.

Güzel duruyor ama cok gec yikilacak stadyum, hemen yikima baslanmali yoksa 2 senede zor biter

fikonun yerinde olsam araziyi verir başka bir yere, kapasitesini 50 bin kişilik veya yine 41903 olabilir bi stad yaptırırdım ama locası 70 küsür değil 100'ü aşacak şekilde yapardım. Loca demek para demek.

manzara bana maç ya da para kazandırmaz

26 temmuz iron maiden konseri son etkinlik olucak sanırım. şu konseri atlatalım sonra ister yıksınlar ister ucursunlar. bu arada gökkafes cok cirkin duruyor. hazır inşaat başlarken o kacak yapıyıda yıksınlar

inönü'nün dış tarafına direk dik bu stad :D o kadar külfete girecekler adam gibi tasarım yapamadılar mı.

parayi kim koyuyor bu stad yapimina bjk de para yok devlet mi yapiyor

Benim bunlarin hesabina aklim ermiyor, hic faiz odenmese dahi borcu azaltmak icin gelirin giderinden fazla olmazi lazim ki 600 mil in en az yillik faizi 50-60 mil dir.

Devletten aldiklari her kurus yardimin destegin takipcisi olmsliyiz, yillardir bu 3 kurusluk eziklerin hakaretlerini dinliyoruz bukonuda.

Üst Alt