Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu


Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuTED' teki Ali ÇAYIR biz de değilmiydi bir kaç sene önce? Coskoviç neden oynamıyor acaba?
 
Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuCoskovic'in neden oynamadı bilmiyorum ama Ted maçında Murat Aslan'ın oynadığı oyun beni çok şaşırttı,çok çok iyiydi çoğu topu öldürdü.
 
Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuHalk Bank karşısında 2-0 gerideyiz,Halkbank -Maliye-Arkas bu takımlara karşı kazanmak lazım artık pfff.
 
Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuTürkiye Kupası final maçları devam ediyor.2.gündeyiz Arkas'la maç var.Dün ilk maçı Halkbankasına kaybettik 3-1 pisipisine-adamlar savunmasıyla kazandı,bugün kü maçtan 3 puanla ayrılmak gerek.Maçlar Bugün tvde takip etmek isteyene.
 
Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuCoskovic aldık Türk statüsünde adamı kullanamıyoruz koca sette bir kere hücum kullanıyor-Janic 10 topun bir-ikisini sayıya çeviriyor tercih edilen o,Henry Bell'i aldık Janic'i kesemiyor ya da oynatmıyoruz adamı,Kemal gayette iyi bir yedek,Caner Dengin'in Salporovdan eksiği yok,Halkbank ve Arkas'tan eksiğimiz yok ama oynanan oyun çok kötü.
 
Üst Alt