Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu


Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuHele Çoskovic'i ilk kez bu kadar etkili kullandık ve 25-20 aldık ilk seti.
 
Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuEn iyi takımda oynuyor,maaşını falanda zamanında alıyor,buralara gelip kasmaya gerek yok.Bir dahada kimse Gözde Gözde diye salyalar akıtmaz değil mi? Şu gelen durumda bayağı gülünç oldu.Neriman'ı tutsunlar yeter,herşeye eyvallahta onu başka formayla görmeye yokum. :)
 
Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet KonusuErkek voleybol takımımız, çeyrek final ilk maçında Fenerbahçe ile karşı karşıya geliyor. ( Ntvspor )Ligde onlardan üst sıralarda bitirdiğimiz için saha avantajı bizim, yalnız ilk maç onların sahasında.
 
Cevap: Maç Başlığı ve Sohbet Konusubu yeni antrenörede iş yok..bojan kadar voleybol özürlüsü nasıl oynayabiliyor şaşırıyorum...:mad:
 
CEV Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam;- Voleybol erkek takımı saat 19:00'da Zaksa deplasmanında.

- Voleybol bayan takımı saat 21:30'da Imoco deplasmanında.Maçlar NTVSpor'da. Gerçi Galatasaray-Copenhagen maçının olduğu akşam özellikle bayan takımının maçını hangi Galatasaraylı izler merak konusu :)
 
Zaksa deplasmanında ilk seti 25-23 kaybettik . Aslında çok iyi oynadık maçın büyük kısmını önde götürdük ama 22-23'ten sonra verilen ard arda 3 sayı seti rakip takıma getirdi . 2. sette de Zaksa'nın 15-9 üstünlüğü var daha da buradan maçı vermezler . Ne yapıp ne edip o ilk seti almalıydık .
 
reklamsız sponsorsuz bir amatör branş olduğu için, yalın, sade, sadece "Galatasaray" adıyla maçlara çıktığı için ayrı bi seviyorum erkek voleybol şubemizi :)
 
Üst Alt