Voleybol'da yeni sponsorumuz Yurtiçi Kargo ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Voleybol'da yeni sponsorumuz Yurtiçi Kargo !

1 sponsor 2 kulüp; MEF, Galatasaray ve Yurtiçi Kargo

20 Haziran Pazartesi 2011 17:02:33

MEF Okulları’nın sponsoru Yurtiçi Kargo Galatasaray’a transfer oluyor haberleri voleybol camiasında telaş yarattı.

MEF Okulları’nın ana sponsoru olan Yurtiçi Kargo’nun Galatasaray’a isim sponsoru olmak için girişimlerin başlaması geçtiğimiz sezon Birinci Lig’e yükselen ve oldukça iyi bir performans gösteren MEF Okulları’na ne olacağı sorusunu beraberinde getirdi. Kulübün kapanacağı bile konuşulurken, henüz böyle bir tavrın söz konusu olmadığını öğrendik.

Galatasaray’ın önümüzdeki günlerde Yurtiçi Kargo ile isim sponsorluğu için anlaşma imzalayacağı öğrenilirken, MEF Okulları da kendine ana sponsor aramaya başladı.

Cevap: Voleybol da Yeni Sponsorumuz Kim Olacak?

1 sponsor 2 kulüp; MEF, Galatasaray ve Yurtiçi Kargo

20 Haziran Pazartesi 2011 17:02:33

MEF Okulları’nın sponsoru Yurtiçi Kargo Galatasaray’a transfer oluyor haberleri voleybol camiasında telaş yarattı.

MEF Okulları’nın ana sponsoru olan Yurtiçi Kargo’nun Galatasaray’a isim sponsoru olmak için girişimlerin başlaması geçtiğimiz sezon Birinci Lig’e yükselen ve oldukça iyi bir performans gösteren MEF Okulları’na ne olacağı sorusunu beraberinde getirdi. Kulübün kapanacağı bile konuşulurken, henüz böyle bir tavrın söz konusu olmadığını öğrendik.

Galatasaray’ın önümüzdeki günlerde Yurtiçi Kargo ile isim sponsorluğu için anlaşma imzalayacağı öğrenilirken, MEF Okulları da kendine ana sponsor aramaya başladı.

Güzel bir gelişme,ne kadar kaynak aktaracak acaba=

şampiyonlugu istiyorsak kaliteli isim tanınmış bir firma olmasi gerek bana kalırsa

Medical Park olmayacak mı? Taurasi transferinde sponsor desteğide var biliyorum.

Yurt İçi kargo sadece erkek voleybol takımımızın sponsoru olacak.

Erkekler için iyi olur. Çünkü erkeklerde, bayanlarda kadar fark yok. İyi oyuncular alırsak şampiyonluğa oynayabiliriz. Bayanlarda ise durum farklı. Önce yerli kalitesini artırmamız lazım. Oda 1 veya 2 sene sonra olur.Kurulan kadrolar gelecek için olmalı.

Resmi açıklama geldi, hayırlı olsun. İnşallah özlenen başarılı getirir bu anlaşma.

bu birleşme ile iyi yabancılar alınırsa ki bir tanesi kübalı alındı ama pek tanınmayan biriydi geriye kalan iki yabancının kalıtesi durumumuzu belirler, türk oyuncularda fena kadromuz yok..

Sağolsun takımın iyiliği için hem sponsor hem yöneticiler birşeyler düşünmüşler ama kusura bakmasınlar bence Galatasaray Yurtiçi Kargo diye takım ismi olmaz,zaten kulübe de kendimce bir mail attım.Başarı için para gerekli ama o kadar da değil.

Sağolsun takımın iyiliği için hem sponsor hem yöneticiler birşeyler düşünmüşler ama kusura bakmasınlar bence Galatasaray Yurtiçi Kargo diye takım ismi olmaz,zaten kulübe de kendimce bir mail attım.Başarı için para gerekli ama o kadar da değil.

Tamam isim biraz tuhaf duruyor ama bunun için de eleştirilmez ki...

Tamam isim biraz tuhaf duruyor ama bunun için de eleştirilmez ki...

İsim sponsoru çok önemli,her para veren için ismimizin önüne arkasına farklı isimler getirmek doğru değil.Bu benim görüşüm herkese göre değişebilir ama bilmiyorum bana çok garip geldi.

Yönetim özellikle voleybol konusunda kulübe fazla yük olsun istemiyor.Bu iş için çok özendiklerini de düşünmüyorum.

Ulker ve onun türev şirketleri uzak dursunda kim olursa olsun,yurtdışında da kargo servislerinin desteklediği kulüpler var ama Yurtiçi'nin tek kaybı isminin çok uzun olması galiba,DHL UPS ya da TNT gibi bir kısaltmayla anılsa daha iyi gibi :D

YK Galatasaray mesela ;olmadı sanki İsmail YK sponsor olmuş gibi :D

Evet isim olarak biraz garip kaçıyor ama şubenin iyiliğine olacaksa benim için sorun değil böyle şeyler. Tabi gönül ister ki isim sponsoru olmadan mücadele etsin tüm takımlarımız ama başarı bu şekilde gelecekse yapacak bir şey yok.

Üst Alt