Volkan Babacan: "Biz Sabri'yi Saraçoğlu'nda bile alkışlarız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Babacan: "Biz Sabri'yi Saraçoğlu'nda bile alkışlarız"

volkanbabacann Volkan babacan

Siz volkani yuhlayin biz sabriyi saracoglunda bile alkışlarız sadece AY YILDIZLI forma için

Bu hayvan kendini ne zannediyor lan ?

Twitter

Cevap: Volkan Babacan : Biz Sabri'yi bile alkışlarız

Sabri'yi bile derken?

Ulan şerefsiz sana bi güzel küfür ederdim ama ceza almak istemiyorum. Şikeci pislik. Maçı izlemedi heralde bu mal, ya da izledi ama futboldan bukadar anlıyor.

Cevap: Volkan Babacan : Biz Sabri'yi Saraçoğlu'nda bile alkışlarız

Eski antuculardan olduğunu anladık bu malın.

Hayır anlayamadıkları şu : Fenerbahçeli oldukları için yuhalanmıyorlar,çirkin şeyler yaptıkları için yuhalanıyorlar...

Edit: Yapılan davranışları tasvip etmiyorum o başka mevzu

Sabri'ye bile mi ? Ben bu Fener'lilerin kafalarının nasıl çalıştığını anlamıyorum.

tek örnek vercem emre paragöz fenere gelmeden önce bir milli maç oynanmıştı papazın çayırında o maçı hatırlatalım arkadaşa gerçi fenerde oynayan oyuncuyu bıraktım en kültürlü bir adama bile laf anlatamıyon ya neyse. Kayseri'den neden kovulduğunu bi anlatsın önce...

Volkan bende senin anani alkisladim haberin olsun.

işin garibi sanki sadece fenerliler protesto edilmiş gibi konuşuluyor. sabride dün yaptığı saçma bir orta sonrası dalgasına alkışlandı ama o ADAM olduğu için dönüp küfretmedi trübünlere

Üst Alt