Volkan: "Bazen ben bile kendime şaşırıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan: "Bazen ben bile kendime şaşırıyorum"

Cevap: Volkan: "Bazen ben bile kendime şaşırıyorum"

Fazla motivasyondan oluyor.

Volkan'a çok güveniyoruz Milli takımda,o meşhur hatalarını tekrarlamadığı sürece Avrupa'nın en iyi kalecilerinden birisidir.

adamlığın rüştü gibi olsa idi bu takım taraftarı senide severdi , nasıl bir fenerli ergüne kötü söz söylemez nasıl bi galatasaraylı alexe küfür etmez sende öyle olabilirdin ama işte seninde o yönün eksik..

Senin gibi bir kalecimiz oldugu icin ülke adına cok sanslıyız

Tartısmasız dünyanın sayılı kalecilerinden birtanesi

adamlığın rüştü gibi olsa idi bu takım taraftarı senide severdi , nasıl bir fenerli ergüne kötü söz söylemez nasıl bi galatasaraylı alexe küfür etmez sende öyle olabilirdin ama işte seninde o yönün eksik..

Hislerime tercüman oldun Kürşad,ama bir fark var ben çok iyi oynadığı zaman Alex'e sövebilirim :)

Adamlık ve Rüştü? Diğer kısımlara katılıyorum ama Rüştü örneği olmamış, Gökhan Gönül diyeliim Rüştü yerine.

Adamlık ve Rüştü? Diğer kısımlara katılıyorum ama Rüştü örneği olmamış, Gökhan Gönül diyeliim Rüştü yerine.

Gökhan Gönül de çok iyi oyuncu ama çirkef bir adam o yönden benim için Alex daha saygıdeğerdir.Aynı şekilde Semih'te iyi bir adamdır.

Selçuk Şahin

Gökhan Gönül

Emre Belözoğlu

Volkan Demirel

bunlar ise iyi oyuncular ama karekterleri tam oturmamış.Ha biz de de var Sabri mesela.

Geçen hafta twitter üzerinden Galatasaray taraftarına kendi çapında laf sokmaya çalışıp, küfür eden Gökhan gönülden mi bahsediyoruz?

Karakteri,yeteneği ve disiplini birleştirebilen futbolcular,gözümde en değerli futbolculardır.

Volkan da geçmişteki bazı hareketlerinden ders alıyordur mutlaka.Hem takımı hem de ülkesi için çok değerli bir futbolcu olduğunu farkındadır bence,o tür talihsiz hareket ve davranışlarını tekrar sergilemeyeceğine inanmak istiyorum.

51580dsadsa.gif

Volkan kalburüstü bir kaleci.Taraftarı olduğumuz klüplerin bakış açısını karıştırmadan objektif yorumu budur.Gerisi beni ilgilendirmez.Antipatik hareketlerine kendi klübü elbette laf söylemeyecektir.Biraz empati.

Rüştü adam gibi adam bursa maçı bunu değiştirmez(hatası varmı bilmiyorum izlemedim) rüştü sözleşmesinde indirim istendi oda necipin sözleşmesi daha iyi olursa kabul edecegini söyledi ve öyle oldu bu sadece bir örnek rüştünün volkanın üzerinde çok emegi var volkanda bir çok kez söyledi volkan rüştünün elinden bayrağı aldı o bayrağıda inş. cenk ve onur taşıyacak

Gökhan Gönül'e twitter olayından ötürü tepkilisiniz, anlıyorum, hak da veriyorum size. Yalnız Fatih Akyel ve Emre Belözoğlu'na gösterdiğiniz tepkileri göz önüne getirin, bir de Fenerbahçe taraftarının Rüştü'ye gösterdiğini. Herhalde sizin Fatih ve Emre'ye gösterdiği tepkinin binde birini göstermedik biz Rüştü'ye. Oysa ki bu 3 oyuncunun transferleri arasında dağlar kadar fark var. Fatih de Emre de yurtdışında oynadıkları dönemlerde Türkiye'ye dönerseler tercihlerinin Galatasaray olacağını her zaman söylediler. Emin olun Fenerbahçe ve Galatasaray aynı anda istemiş olsa ikisi de Fenerbahçe'ye gelmezdi. Ama Galatasaray o dönemlerde ne bu oyuncuların bonservislerini, ne de yıllık ücretlerini karşılayacak maddi imkanlara sahip değildi. Oynadıkları takımda yedek kaldıklarından dolayı Türkiye'ye dönmek istediklerinde Fenerbahçe teklif yaptı ve geldiler. Fatih bizde oynadığı dönemde bazı çirkeflikler yaptı Galatasaray'a karşı, özellikle Bülent Korkmaz ile yaşadığı dialog ne söyleseniz haklı kılar nitelikteydi ama Emre'den şu ana kadar Galatasaray'ı rencide edecek bir davranış veya söz ne gördüm ne duydum ben. Duyan varsa paylaşabilir.

Gelelim Rüştü'ye. Bu Rüştü denen adam tam 13 (on üç) sene Fenerbahçe'de oynamış, kaptanlık yapmış ve "Cihatlar, Lefterler, Canlar, Fikretler" gibi Fenerbahçe tarihinin en büyük efsaneleri arasına girmiş birisi. Lefter ve Can Bartu neyse, bugün Rüştü de aynı olacaktı eğer ki Fenerbahçe'de devam etmiş olsaydı.

Peki bu adam nasıl ayrıldı? FB TV'de akşam haberlerinde "Rüştü ile anlaşma sağlandı" haberi geçti, ertesi sabah ne oldu biliyor musunuz? Sabah olunca spor kanalları FLAŞ diye Rüştü'nün Beşiktaş ile sözleşme imzaladığını duyurdu.
:)

Biraz empati yapın, Hakan Şükür ve Galatasaray sözleşme konusunda anlaşıyor, GS TV duyuruyor anlaşma sağlandığını, ve ertesi sabah kalktığınızda Hakan Şükür'ün Fenerbahçe ile sözleşme imzaladığını öğreniyorsunuz. Ne hissederdiniz? Üstüne Galatasaray şampiyonluk için X bir takımla çekişirken, Galatasaray'ın rakiplerinde oynayan futbolcuları arayıp Fenerbahçe'yi yenin de şampiyon olamasınlar dediğini düşünün. Üstüne de son maçta Galatasaray'ın çekiştiği takıma maç sattığını. Neler söylerdiniz Hakan Şükür'e?

Tüm yaptıklarına rağmen ben de dahil Fenerbahçelilerin çok önemli bir bölümü Rüştü'ye ne küfür edebiliyor ne beddua. Yarıdan fazla olduğuna eminim Rüştü'ye laf söylemeye gönlü razı olmayanların. Hatta geçen yıl yaşananlardan önce antu'da bir topic vardı Rüştü ile ilgili, transfer şekline rağmen büyük çoğunluk Rüştü'nün halen efsane olduğunu, futbolu bırakınca da kendileri için "Fenerbahçeli Rüştü" kalacağını söylüyordu. Neyse içim baya buruk oldu yine bu kadar yeter, daha fazla yazamıyorum... :(

Sevmem fln ama, Avrupa'da sanırım ilk 5'e girer en iyi kaleci olarak. Hatta Barcelona'da fln gitse direk oynar, Valdes'i keser.

Üst Alt