Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"

Cevap: Volkan: "Bazı insanları konuşturmamak için yenilmemeliyiz"

Son 10 ayda 4 kez puan kaybetmiş Fenerbahçe.Bunların 3 tanesi bu sezon oynanan maçlarda.Tesadüf heralde :)

Birçok maçlar ligler takip ediyorum. Barça, Manu gibi takımlar bile puan kaybediyor uzun süreli marotonlarda. Hiçb takım bu kadar uzun süre avrupa da ve Türkiye kupasında bu kadar başarızken, ligte yenilgisiz duramaz.

TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

Kaleci volkan da bir sorun. Ailesi ve yakın akrabaları sefaletleri götürüyor, kendisi de Belçika standartı bir hayat yaşıyor. REZALET

Yakında konuşacak yüzünüz kalmayacak neden bahsediyorsun Volki?

Benim en çok nefret ettiğim fenerli Emre'den bile bu kadar nefret etmiyorum yolda görürsem saldırırım üstüne

Bunlar hala macları sahada kazandıklarına inanıyorlar,Kabullenmek zor olacak Volkis:D

Bunlar kaybetmemeye devam ettikçe belli bir kesim tarafından haklı çıkarılacaklar. Bu ülkede kazanan her zaman haklıdır.Himaye ediliyorlar bu açık ve net görünüyor.

(Klasik tabir : Burası Türkiye)

Bunlar kaybetmemeye devam ettikçe belli bir kesim tarafından haklı çıkarılacaklar. Bu ülkede kazanan her zaman haklıdır.Himaye ediliyorlar bu açık ve net görünüyor.

(Klasik tabir : Burası Türkiye)

Bu mesajın beynimde iyice yer edindi renkdas:)

Üst Alt