Haber Volkan Demirel Ağladı, Özür Diledi

Sinan Bilgin

Cezalı
Katılım
30 Ara 2010
Mesajlar
25,822
Tepkime Puanı
5,288
Puanları
478
Konum
Galatasaray SK Kongre Uyesi
Fenerbahçe'de sezon başladıktan kısa bir süre sonra kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, basın toplantısı düzenledi ve hem başkan Ali Koç hem de asbaşkan Semih Özsoy'dan özür dilediğini açıkladı.

Fenerbahçe'nin kadro dışı bırakılan futbolcuları arasında yer alan Volkan Demirel Dereağzı tesislerinde düzenlediği basın toplantısında başta başkan Ali Koç ve 2. başkan Semih Özsoy'dan özür dilerken sesi titredi, göz yaşlarını tutamadı. Soru almadan toplantıyı bitiren başarılı file bekçisi birgün önce Ali Koç'la bir araya gelmişti.

'Geriyi konuşmaya gerek yok'

“ Belki bulunduğum yerde, belki bulunmadığım yerde elimden geleni yapacağım. Geriyi konuşmaya gerek yok. Fenerbahçe'yi bu noktadan çıkarmak gerekiyor. Kendi adıma yaptığım konuşmalar, kırgınlıklar var. Bunun için özür diliyorum. Bu geçen süreçte yaşananlarla beraber konuşmalar var, yaşananlar var bunlar artık geride kaldı. Önümüze bakıp Fenerbahçe’yi olduğu yerden çıkarmamız gerekiyor. Kendi adıma yaptığım hatalar ve yanlışlar var. Başkanımızdan, asbaşkanımızdan ve takım arkadaşlarımızdan özür diliyorum. Hiçbir yazılı metine bağlı konuşmam, duygularıyla konuşan bir insanım. Kırdığım tüm insanlardan özür diliyorum. Ben her zaman Fenerbahçeli ile oldum, Fenerbahçe ile var oldum. ”

Ne olmuştu?

Sezona büyük hayal kırıklığı ile başlayan Fenerbahçe’de formsuz oldukları ve takımın durumuna aldırış etmedikleri gerekçesiyle Aatif Chahechouhe ,Ozan Tufan , Volkan Demirel, Nabil Dirar kadro dışı bırakılmıştı. Bu dört futbolcu arasında yaklaşık 17 senedir Fenerbahçe kalesini koruyan Volkan Demirel’in de kadro dışı bırakılması sarı lacivertli camiada deprem etkisi yaratmıştı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV’deki “Camiaya Sesleniş” programında Volkan Demirel’in neden kadro dışı bırakıldığıyla ilgili “Bence Volkan’daki durum. Çok yaşanan bir durum. Çok iyi bir Fenerbahçelidir ve bilinçli olarak Fenerbahçe’ye zarar vermek istemez, ama bilinç altı olarak yeni ekip, yeni kadro ve yakın olduğu isimlerin ayrılmasıyla ister istemez etkilendiğini düşünüyorum. Ailecek görüştüğü insanların ayrılması belki kaleye başka birisinin düşünülmesi…Volkan, Fenerbahçe için ölüp – biten birisi… Dolayısıyla bunları yaşadık. Kayseri maçı sonrası o da konuştu ve ‘Takım olamadık, gruplaşmalar var’ diye belirtti. Volkan’ın sözleşmesini uzatırken ekip ruhuna, takım olmaya bunlar için takıma yardımcı olmasını bekliyordum. Tersini yaptı demiyorum ama sen ne yaptın, kaynaştırdın mı? Yemeğe çıkardın mı? Sportif direktöre bir şeyler belirttin mi? Hayır yapmadı. Bu sene farklı bir düzen var Samandıra’da idmanlar, yemekler, dinlenmeler sonrasında oyuncular odasına gidiyor. Kaptanların burada devreye girip oyuncuları kaynaştırması gerekirdi.” ifadelerine yer vermişti.

 

Semih Ağlar

Şef Gümüş Kıvrım
Katılım
20 Ocak 2010
Mesajlar
23,093
Tepkime Puanı
8,527
Puanları
438
??????????????????????????
 

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Katılım
13 Eki 2014
Mesajlar
51,928
Tepkime Puanı
15,812
Puanları
483
Yaş
25
Ligde tutar bu ayi
 

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Katılım
26 Eyl 2012
Mesajlar
81,428
Tepkime Puanı
16,038
Puanları
523


sent via GSC
 

Doruk Ata TANRIVERDİ

*•.¸♡ 𝖊𝖒𝖎𝖗 𝖘𝖆𝖙𝖔 ♡¸.•*
Şef Gümüş Kıvrım
Katılım
23 Ara 2008
Mesajlar
20,493
Tepkime Puanı
407
Puanları
503
Konum
503
Web sitesi
503
ayı şakası bitti mi?

çünkü hiç komik değil
 

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
13 Şub 2009
Mesajlar
12,952
Tepkime Puanı
5,556
Puanları
453
Yaş
32
Somon balıkları birliği:

Biz affetmiyoruz.
 

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Katılım
6 Şub 2017
Mesajlar
18,656
Tepkime Puanı
13,436
Puanları
298
Konum
.
Allah belanı versin Volkan diyelim; başka ne denilebilir ki. . .
 

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Katılım
8 Kas 2018
Mesajlar
1,019
Tepkime Puanı
554
Puanları
113
Konum
1
Gözyaşı yok ama ağlamış yersen... ulan yatın var başkanın azizin yatı yoktu senden rica ediyordu bir tur atmak için...

gel gel tarihe geç kalede sen ol küme düşme mücadelesi verirken bir de üstüne kadıköyde galatasaraya mağlup olan kaleci ol sanki bana sezon başında yemediği takım kalmış da ters konuşmaları yüzünden gaflete düşüp kadro dışı kalmış...

mal gibi kalecisin ondan kadro dışı kaldın ayı.
 

Uğur Uzunoğlu

Tecrübeli Üye
Katılım
1 Eyl 2009
Mesajlar
4,003
Tepkime Puanı
888
Puanları
313
Yaş
33
En son hangi hayvanat bahçesindeydi bu ayı.
Darıca Hayvanat Bahçesi’nde ise Samandra’ya nakli kolay olmuştur.
 
Üst Alt