''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''


Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''yaptıran biziz.. saraçoğlunda öndeyken bunu franco yapsa kahraman ilan edilirdi..
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''İyi yapmış. Helal olsun. Golü yiyince bizde Volkan Demirel'in arkası gibi kaldık ve hepimiz bu maçı çeviremeyeceğimizden emindik.Akabinde Fenerli arkadaşlarda tıpkı Volkan gibi arka kısımlarıyla bize gülüyorlardı..
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''karaktersiz bir hareket olmuş,geçmişte de çok vukuatı var ama suçu onda aramıyorum:rolleyes:
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''Seviyesini belli etti her zamanki gibi.Sonra trübünler galeyana gelse neden derler.Böyle bir hareketi hiçbir Galatasaray'lı futbolcu yapmaz zaten ancak bir Fener'liden beklenir.
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''Ya böyle bir adama ne desen boş.Adam olan yapmaz diyeyim çekileyim.
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''Yaptırtanlar utansın. Çaksalardı 3 tane yapabiliyormuydu o hareketi bakalım.
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''Volkan'ın ne kadadr terbiyesiz bir futbolcu olduğunu

bütün Türkiye biliyor.

Bence çok önemsenecek bir hareket değildi.

Saygısızlığı kendi sorumluluğundadır.
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''valla kımse volkana kızmasın.bizim panteri de gördük.ne yumurtladı be.kaleci dediğin maç alır.mübarek bizimki maç kaybettiriyor.
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''Yapması önemli değil , onu yapan zaten terbiyeli bir adam değildir. Önemli olan yaptırmamak bu hareketi.
 
Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''yapan mı yaptıran mı? bu kadar rahat top kontrol edebilmeli miydi? geçiniz.
 
Üst Alt