Volkan Demirel: "Barcelona'dan teklif gelse bile gitmem!"


1306826544-volkan.jpg
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Off laflara bak ya bedava oynaım barçaya gitmem podolskiye gösteririm falan fenerliler tuhaf ya
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Bu da yeni moda oldu. Şundan teklif gelse gitmem, yok bundan gelse gitmem... Tekif gelse uçarak gidersin. Havada bile süzülürsün.
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!barçadan teklif gelsede kabul etsenede oynayamaz. rüştü gibi go to the home olur
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Rüştüye mi laf sokmaya çalışmış, Fenere mi güzel görünmeye çalışmış, yoksa ben angutum Barçaya gitmem mi demeye çalışmış anlamadım..
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Valla mantıksız da değil Volkan'ın sölyediği. Başına gelecekleri biliyor çünkü. Rüştü Valdez kazmasından çok faha iyi bir kaleci olmasına rağmen tutunamadı orada. Volkan bence stad yüzü görmeden geri döner giderse. :D
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Ben de gitmem , Volkan haklı...(Nasılsa gelmez koçum, atış serbest... :lol: )
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Barca:Tuh bee, biz de tam Volkan'a teklif gøturecektik, simdi umutlarimizi yitirdik.:sad007:
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!:haha: bu söylenenleri barçalılar duysa ne der acaba :lol: biri ben alves var gitmem der biri barçaya gitmem der kendi kendilerine gelin güvey oluyor arkadaşlar zaten feneri sömürdükleri parayı barça bile vermez bunlara :lol:
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Aynı röportajda "artık sahada 2 volkan, 2 Emre, 2 Alex olacak, 90 puanla şampiyon olacağız" deyip ne kadar hırslandıklarından bahsediyordu.Oysa şunu unutuyor. Artık sahada "hakem desteği" olmayacak, rakip "ben bunlara yenilirsem şike ile suçlanırım":b5: diyerek daha çok ısıracak. :yenieek:Maçlarınız çok zevkli geçecek Volkan. Bol şenlikli, saha olaylı vs vs.
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Söyle yalanı, öpeyim inananı!!! Anladınız siz onu.:haha: bu söylenenleri barçalılar duysa ne der acaba :lol: biri ben alves var gitmem der biri barçaya gitmem der kendi kendilerine gelin güvey oluyor arkadaşlar zaten feneri sömürdükleri parayı barça bile vermez bunlara :lol:
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!Kim la bunları öpe öpe çoğaltan şeyine yani eline sağlık :)Aynı röportajda "artık sahada 2 volkan, 2 Emre, 2 Alex olacak, 90 puanla şampiyon olacağız" deyip ne kadar hırslandıklarından bahsediyordu.Oysa şunu unutuyor. Artık sahada "hakem desteği" olmayacak, rakip "ben bunlara yenilirsem şike ile suçlanırım":b5: diyerek daha çok ısıracak. :yenieek:Maçlarınız çok zevkli geçecek Volkan. Bol şenlikli, saha olaylı vs vs.
 
Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!volki çok matrak bi cocuksun yadunyanin en iyi takimi sana gel oglum diyecek , yok ben fener de kalirem mi diceksin? sakaci seni :)))Ulan orman adami ancak manager de yaparsin bu transferi
 
Üst Alt