Volkan Demirel: "Bu maçı buraya alanın..." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Bu maçı buraya alanın..."

Cevap: Volkan Demirel: Bu maçı buraya alanın...

Sağda solda yazılana göre Sabri üzerine yürümüş ayırmışlar dolapları tekmelemiş Volkan dedikodu tabi gerçeklik payı varmı bilemem

Cevap: Volkan Demirel: Bu maçı buraya alanın...

mehmet ali aydinlarin anasinin hatrini sormus volkan maa da volkanin anasini o zaman

Cevap: Volkan Demirel: "Bu maçı buraya alanın..."

Şimdi yapılan yanlış .... Hadi lan ordan ! Ayı. Saygısız. Edebsiz biatçı koyun. Önce insan ol sonra dur bak bakalım saygı neden duyulmuyorum diye.

O sana ıslık yapanlar, sövenler ne sadece Galatasaraylı ne de sadece erkek. Bunu bil öyle konuş. Hemen başladı pompalamasyon.

Efenim işte renk değil Milli Forma önemli. Ulan paracılar, ulan haysiyetsizler. Azerbaycan'A (kusura bakmasınlar Azeri arkdaşlar) bile yenildiniz. Arnavutluk maçları hele ? Sen gel o taraftar önünde totonla top kontrol et, taraftara el kol yap sonra saygı bekle. AYI !

Ağzımı bozmıyacam ağzımı bozmıyacam. Ulan o statta senle beraber iki gol yememize sebep olan takım arkadaşın Gökhan gönül niye protesto edilmedi. Yada Semih geldiğinde niye protesto edilmiyor. Niçin hep ikiniz protesto ediliyorsunuz validesini herkesin tanıdığı. Ulan sen adam mısın ki insanlardan düzgün tepkiler bekliyorsun? Herkese yakışan yapılıyor işte.

vizonteleden alıntı yapayım. Değil sen benim tanıdığım hiç bir o.ç lafla rencide olmaz. 7 Aralık gelsinde neler olacağını gör.

Ulan Olum, Hani Senin Anan agliyordu..? Elin Anasini niye aglatiyorsun ozaman..??

TT Arenadaki Fenerbahce macina gidecek olan bir Arkadas bana Telefon numarasini versin. Mac esnasinda bir telefon acim bende uzaktan da olsa küfür etmek isterim bu Aygira. Yemekte bizimde Tuzumuz olsun misali :)

Popo ile Top tutarken. Toschacklar la oynarken. Herzaman Taraftari Tahrik ederken iyidi. Ama bu gidishat gidishat degil. Böyle devam ederse bu birgün Linc edilir. Aha bunu buraya yaziyorum. Yarin Birgün TT Arenada 100-200 Kisi buna saldirirsa kimse ellerinden alamaz onu..

Üst Alt