Volkan Demirel çıldırdı!


Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, eşini rahatsız eden bir kişinin kafasında şişe kırdı.Fenerbahçe'nin milli file bekçisi Volkan Demirel'in Çeşme tatili olaylı bitti. Milli oyuncu, eşini rahatsız ettiği iddia edilen bir kişinin başında şişe kırdı.Milliyet'in haberine göre, takım arkadaşları Emre Belözoğlu ve Selçuk Şahin ile tatil yapan Volkan Demirel, Marrakech adlı mekanda olay çıkardı.Başarılı file bekçisini sakinleştirmek isteyen takım arkadaşları büyük zorluk yaşarken, kavganın büyümesini önlemek isteyen güvenlikçiler, kafasında şişe kırılan erkek ile arkadaş grubunu apar topar mekândan çıkardı.Daha önce de benzer bir durumun içinde yer alan, Kalamış Divan Restaurant'ta, bir kişinin peçeteye telefon numarasını yazıp eşine verdiğini duyunca çıldırmış ve antrenmandan çıkıp karısını taciz eden adamı dövmüştü.Volkan Demirel çıldırdı! - Goal.com
 
Cevap: Volkan Demirel çıldırdı!Neden hep bu Volkanın eşine sarkıyorlar, gidin başka kadın bulun arkadaş evli barklı kadına ne sarkıyon. Volkanın yaptığı gayer normal ;)
 
Cevap: Volkan Demirel çıldırdı!Bu olayi bizim oyunculardan biri yapsa elestirileri dusunemiyorum...Neyin eleştirisi kardeşim? Türk milleti kadar angut, kendini bilmeyen, abazan millet yok anasını satayım. Her yerde her zaman sarkanlar mı dersin leş leş laf atanlar mı dersin taciz edenler mi dersin böyle dolu adam çıkıyor.Helal olsun Volkan'a. Soksaymış kırık şişeyi herifin ağzına.
 
Cevap: Volkan Demirel çıldırdı!Neyin eleştirisi kardeşim? Türk milleti kadar angut, kendini bilmeyen, abazan millet yok anasını satayım. Her yerde her zaman sarkanlar mı dersin leş leş laf atanlar mı dersin taciz edenler mi dersin böyle dolu adam çıkıyor.Helal olsun Volkan'a. Soksaymış kırık şişeyi herifin ağzına.Ben Volkanin hata yaptigini soylemiyorum.Ayni seyi Arda Turan yapsa ne yazarlar, baskada bir sey demiyorum.
 
Üst Alt