Volkan Demirel çıldırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel çıldırdı!

Cevap: Volkan Demirel çıldırdı!

helal olsun, bu konuda hic kimse katilmama diye bir dusunceyi bile aklina alamaz!

orda olsaydim yardimci bile olurdum!

REZIL HERIFLER!

Elalemin eşine sevgilisine bakmak ayıptır, ama Volkan'a iyi yapmış diyenleri de anlamıyorum, muz cumhuriyeti mi burası.

Allah korusun herif ölse ne olucaktı, tamam tepki gösterirsin ama tepkinin de bir sınırı vardır.

Çok kıskanıyorsa, karısını diskolarda barlarda gezdirmesin mini mini elbiselerle.

Fenerbahçe'de oynarken forsunu kullanıp onu bunu döver ve alışkanlık yapar, bir iki sene sonra gözden düşüp küçük bir kulübe gidince yine döveyim der ama bu kez kimse takmaz Volkan'ı ve hastanelik ederler ve o zaman yine haber olur ama "eski fenerli volkanı feci şekilde dövdüler" diye.

Zaten babasını da aldılar içeri kim koruyacak sonra Volkan'ı..

Namusda takım gözetmem...

Ellerine sağlık Volkan...

Laf edenlerede söylüyorum...

Sizin eşinize yapılsa napardınız...

zeynep-kubra-sever_4.jpg

Bakan kişinin nasıl baktığını kim nerden biliyor, böyle eşin varsa öldüresiye kimsenin şişesinde kafa kıramazsın, en fazla yumruklarsın iş ciddi boyuta varırsa.

Delikanlılık kafada şişe kırmak değildir..

volkanın ne namusu varmış da...? kıçıyla topu kontrol etmek isteyen adamın ben namusuna... önce adam olacak sonra namus, keşke volkanın ellerini kırsalarmış da.

Bakmak var, bakmak var, bakanın nasıl baktığını anlamak var dolayısıyla, Volkan haklı da olabilir, haksız da :D

Üst Alt