Volkan Demirel: ''Dünyanın En İyi 10 Kalecisi İçindeyim'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: ''Dünyanın En İyi 10 Kalecisi İçindeyim''

Volkan Demirel, dünyanın en iyi 10 kalecisi içinde olduğu iddia ederken, hedefinin en iyi 3-5 kaleci arasına girmek olduğunu ifade etti.

Kariyerinde ulaşmak istediği en üst nokta sorulan Fenerbahçeli futbolcu, şunları söyledi:

''Hedefler bitmez. İnsanın çıtası yüksek. Yapacak çok şeyim var. 28 yaşımdayım, kaleciliğin çıkış noktasındayım. Verimli olmam lazım. Ortalama olarak iyi sezon geçirdim. Fenerbahçe kalesini koruyorum. Adımdan söz ettireceğim. Bana göre zaten dünyanın en iyi 10 kalecisi içindeyim, ama hedefim en iyi 3-5 arasına girmek.''

''VOLKAN DEMİREL'İN 11'İ''

Sarı-lacivertli kaleci, Turkcell Süper Lig'in en iyi 11'ini, 4'er Fenerbahçe ve Beşiktaş, 2 Galatasaray, 1 de Kayserisporlu futbolcudan oluşturdu.

Volkan'ın 11'i şöyle:

Rüştü, Gökhan Gönül, Lugano, Ferrari, Caner, Ernst, Emre, Holosko, Alex, Arda, Makukula

"DÜNYANIN EN İYİ 10 KALECİSİ İÇİNDEYİM" | Maraton.com.tr

Cevap: Volkan Demirel: ''Dünyanın En İyi 10 Kalecisi İçindeyim''

Çok istikrarsız ama formda bi Volkan dünyada ilk 5e girer.

Öncelikle Milli Takım kalecimiz olduğu için onu küçük düşürücü birşeyler yazmamanızı rica ederim.Volkan kendisini tam olarak motive ederek sahaya çıktığında benim görüşüme görede Dünyanın en iyi kaleciler içerisinde ilk 10'a girer.Bu vücudun normalde kalecilik için ideal olmasada Volkan bu tarz tüm olumsuzlukları saha içerisinde eriticek görüntüye bürünüyor.Başarılı bir Türk kalecisi başarıların devamını dilerim.

yok artık lebron james

birde utanmasa fenerbahçeye türkiye kupasını aldıracak

ama hayalgücünün geniş olması her zaman iyidir

volkan samiyende geçen sene yaptıkları ile ne karakterde bi adam oldugunu göstermişdir milli formayı giymeside bu ülkenin ayıbıdır.

Van der Sar 1

Petr Cech 2

Reina 3

Buffon 4

Julio Cesar 5

Sebastian Frey 6

İker Casillas 7

Victor Valdes 8

Almunia 9

Given 10

ki... Daha Ochoa, Kameni vs var...

İlk 30 belki be Volki Tolkim.

Bizim basın, Güney Amerika'da gaylerle yapılan dünyanın en sexy 10 kalecisi anketine bakıp da, Volkan dünyanın en iyi 10 kalecisinden biri diye haber yaparsa olacağı budur :D

Arkadaşlar basın demiyor Volkan kendini ilk 10 un içerisinde görüyorum diyor:eek:

Julio Cesar

Buffon

Casillas

Peter Cech

Frey

Van der Saar

Reina

Valdes

Valla giriyor orabilir. Başka isim aklıma gelmedi ilk 10'a girebilecek.:)

Bu arada Volkan'ın 11'i de çok objektif olmuş.:)

Volkan maca mükemmel baslar sanarsin dünyanin en iyisi sonra macin bitimine 5dk kala bir hata yapar ve bütün macin icine eder. :asd:

Casillas

Adler

Buffon

Van der Sar

Cech

Given

Julio Cesar

Schwarzer

Reina

O Tamer Karadagli'ya cok benzeyen Yunan kaleci

Yani degilsin Volkan gardash. :eek:

Rene Adler en iyi ucte olmali aghalar, hata yapmiyalim...

Üst Alt