Volkan Demirel: "Hangimiz oynarsak oynayalım Galatasaray'ı eli boş göndereceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Hangimiz oynarsak oynayalım Galatasaray'ı eli boş göndereceğiz"

volkan-demirel_16_9_1552149588_16_9_1554622420_16_9_1554966697-880x495.jpg

Fenerbahçe’nin tecrübeli kaptanı Volkan Demirel, Galatasaray’la oynayacakları derbi maçta 20 yıllık Kadıköy geleneğinin devam etmesi için arkadaşlarını motive ediyor.

Süper Lig’de bu hafta sonu oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi Volkan Demirel, takım arkadaşlarını dev maça hazırlıyor.
Volkan Demirel'in yakın çevresinden alınan bilgiye göre, kulüpte 17. yılını geçiren emektar kaptanın derbiyle ilgili takım arkadaşlarına, “Taraftarımızın yüzünü güldürmek için, sezonun en önemli maçına çıkıyoruz. Kadıköy'de 20 yıllık geleneğin neredeyse tamamında buradaydım. Galatasaray buradan eli boş dönecek. Bu maçlar, kariyerlerimizin en özel 90 dakikalarıdır. Keyfini çıkartalım ve Galatasaray'ı yine eli boş gönderelim” ifadelerini kullandı.

Kadıköy'de ilk defa derbiye çıkacak isimlere de seslenen Volkan Demirel’in, “bu atmosferi daha önce hiçbir takımda yaşamadınız. Önceki takımlarınızla iç sahada oymadığınız derbilere benzemez bu. Kadıköy'deki derbi atmosferi, özellikle Galatasaray derbisini asla unutamazsınız. Taraftarımızın ne kadar özel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız” diyerek, özellikle eski Galatasaraylı Serdar Aziz'i motive ettiği öğrenildi.

Derbide kaleye kimin geçeceğinin önemli olmadığını da yakın çevresine anlatan Volkan Demirel “Ben ya da Harun, hiç fark etmez. İkimizde terimizin son damlasına kadar mücadele ederiz. Ben Kadıköy'de oynadığım derbilerde yenilgi yüzü görmedim. Hangimiz oynarsak oynayalım yine Galatasaray'ı eli boş göndereceğiz” dediği belirtildi.

Sözcü

Ayı mayı ama bu konuda ne dese haklı. Ezeli rakibinin sahasından 20 yıl galibiyet çıkaramazsan, istediğini söyler.

Üst Alt