Volkan Demirel: "Kucka 1000 kere vursa o gol olmazdı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Kucka 1000 kere vursa o gol olmazdı"

5304894.jpg

Volkan: "Büyük takım kalecileri önde oynamak zorundadır. Takım olarak önde oynandığı için durum bunu gerektirir. Kucka'nın bir anda vurmasıyla Muslera'nın önde olması golü getirdi ama bunlar çok takılacak şeyler değil. Kucka idmanda 1000 kere vursun boş kaleye atamaz. Top ayağına oturdu , o da Muslera'nın kısmeti oldu."

Muslera ile birbirlerine çok saygıları var,Volkanın Muslera aleyhine konuştuğunu hatırlamıyorum,şaşırtıcı bi şekilde rakip takımdan kanlı bıçaklı olmadığı birisi Nando

volkan karakterinin dışında takılıyor muslera konularında , normalde harassment yapmaktan geri duymayan bir insan olan volkan bu konularda objektif oluyor , büyük ihtimal bütün ülkeye göstermediği karakteri bura da devreye giriyordur, bu saygının sebebi ise musleranın kendisinden daha iyi bir kaleci olması

muslera, volkan için çok istisna biri sanırım hiç aleyhinde konuşmuyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muslera ile birbirlerine çok saygıları var,Volkanın Muslera aleyhine konuştuğunu hatırlamıyorum,şaşırtıcı bi şekilde rakip takımdan kanlı bıçaklı olmadığı birisi Nando
Sneijder in bi sağa bi sola yatırdığı maçta, maç sonu muslera yarı sahasına kadar gidip teselli ettiydi bu deveyi.
Ordan bi sevgi besliyordur.

GSCimbom Mobile App

Zaten iyi anlaşıyorlar, her maçta herkese sataşırken Muslera'ya hiç bir şey yaptığını görmedim. Bir kere de tatilde denk gelmişlerdi galiba.

Bir an icin ayinin evcillestigini düsündüm ama bundan evcil ayi mayi olmaz.

Yalaya yalaya bitiremedi Muslerayi.

Üst Alt