Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti


Maç sırasında kameralara net bir biçimde yansıyan görüntüde Emre Belezoğlu Türkiye A Milli Takım taraftarına, yani Türk halkına ''o..... evlatları'' demiştir.Gereğini tüm Türk spor severler olarak yapmalıyız.[video=youtube;a7AqHEyADJ4]https://www.youtube.com/watch?v=a7AqHEyADJ4[/video]video ( ftw1905)
 
Cevap: Volkan !!!Bunların ne anası belli ne babası bu volkanlar rıdvanlar emreler onların bunların çocukları hepsi.

Rıdvan denen ağzı götünde yaratık da çıkmış rezillik diyo. Ulan milli takım evinde atamadan 3 yiyo ne rezilliğinden bahsediyosun sen gavat. Hala fenerbahçenizin derdindesin. O fenerbahçenizden gökhanın sabotajı yüzünden gitti tur hala çıkmış rezillik diyo. Rezilliği maçtan önce girde antuya orda bak gavatın oğlu.
 
Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür EttiBen onu "bi susun ...... koyayım" diye okudum adı herif kim ki lan bu
 
Cevap: Volkan !!!O rakı şişesinin kafasına gelmemesi isabet olmuş zira o şişenin yeri kafası değil .... !!! Bu Emreyle Volkanı bir yerlerde sıkıştırıp analarından emdiklerini burunlarından getirirler umarım.
 
Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür EttiVolkan da Emre de, Türk analarına küfür etmiştir. Bu işin, peşini bırakmayalım.Şerefsiz Rıdvan söylesene bunları.
 
Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür EttiBu maç şerefsizlerin türk futbolundan temizlenme maçı olur insallah.
 
Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür EttiHaysiyetsizlik dizboyu anasını satıyım başka bişey değil. Ulan evinde 3 yiyosun 3 hayvan hala rezilliği protestoda görüyosun. Alkışlasamıydık lan rıdvan hayvanı. Yok bursada oynayalımmış anadoluda oynansınmış. Stad zoruma gidiyo boğazıma koca ''bişey'' sokmuşlar gibi hissediyorum demiyoda.

Sen önce git maçı satan gökhanına dert yan lan yaratık
 
Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür EttiTakımcılık yapmıyorum. Galatasaray başarılı olduğu zaman milli takım da ( GS'li oyuncularla) başarılı oluyor. Ruh bu. Şikecilere benzemez.
 
Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür EttiTürk Halkıda sana sevgilerini iletiyor. Emrecim. Me too me too
 
Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür EttiVolkan da "devam, devam.. a....k..... çocukları" şeklinde tepkide bulunmuştur, alkışlayarak.
 
Cevap: Volkan Demirel ve Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür Ettigeçenlerde bana '' fenerbahçelileri genellemeyin '' diye tepki veren ve bana küfür eden arkadaş'Da bunları görüyordur ne demek istediğimi anlamıştır umarım!tekrar söylüyorum ve gocunmuyorum: Bir fenerbahçeliden onurlu eylem beklemek namümkündür!!!
 
Üst Alt