Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti

Maç sırasında kameralara net bir biçimde yansıyan görüntüde Emre Belezoğlu Türkiye A Milli Takım taraftarına, yani Türk halkına ''o..... evlatları'' demiştir.

Gereğini tüm Türk spor severler olarak yapmalıyız.

[video=youtube;a7AqHEyADJ4]https://www.youtube.com/watch?v=a7AqHEyADJ4[/video]

video ( ftw1905)

Cevap: Volkan !!!

Bunların ne anası belli ne babası bu volkanlar rıdvanlar emreler onların bunların çocukları hepsi.

Rıdvan denen ağzı götünde yaratık da çıkmış rezillik diyo. Ulan milli takım evinde atamadan 3 yiyo ne rezilliğinden bahsediyosun sen gavat. Hala fenerbahçenizin derdindesin. O fenerbahçenizden gökhanın sabotajı yüzünden gitti tur hala çıkmış rezillik diyo. Rezilliği maçtan önce girde antuya orda bak gavatın oğlu.

Cevap: Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür Etti

Ben onu "bi susun ...... koyayım" diye okudum adı herif kim ki lan bu

Cevap: Volkan !!!

O rakı şişesinin kafasına gelmemesi isabet olmuş zira o şişenin yeri kafası değil .... !!! Bu Emreyle Volkanı bir yerlerde sıkıştırıp analarından emdiklerini burunlarından getirirler umarım.

Volkan da Emre de, Türk analarına küfür etmiştir. Bu işin, peşini bırakmayalım.

Şerefsiz Rıdvan söylesene bunları.

Bu maç şerefsizlerin türk futbolundan temizlenme maçı olur insallah.

Haysiyetsizlik dizboyu anasını satıyım başka bişey değil. Ulan evinde 3 yiyosun 3 hayvan hala rezilliği protestoda görüyosun. Alkışlasamıydık lan rıdvan hayvanı. Yok bursada oynayalımmış anadoluda oynansınmış. Stad zoruma gidiyo boğazıma koca ''bişey'' sokmuşlar gibi hissediyorum demiyoda.

Sen önce git maçı satan gökhanına dert yan lan yaratık

Takımcılık yapmıyorum. Galatasaray başarılı olduğu zaman milli takım da ( GS'li oyuncularla) başarılı oluyor. Ruh bu. Şikecilere benzemez.

Türk Halkıda sana sevgilerini iletiyor. Emrecim. Me too me too

Volkan da "devam, devam.. a....k..... çocukları" şeklinde tepkide bulunmuştur, alkışlayarak.

Cevap: Volkan Demirel ve Emre Belezoğlu Türk Halkına Küfür Etti

geçenlerde bana '' fenerbahçelileri genellemeyin '' diye tepki veren ve bana küfür eden arkadaş'Da bunları görüyordur ne demek istediğimi anlamıştır umarım!

tekrar söylüyorum ve gocunmuyorum: Bir fenerbahçeliden onurlu eylem beklemek namümkündür!!!

Üst Alt