volkan demirel - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burada nefret ediyorum diyenler bizde olsa adama "taparlar" geliyorlar burada nasıl seviyorsun diyor ya..

Melo gittiğinden beri 3 senedir derbi galibiyetimiz yok. Ondan sonra vay efendim neden derbi kazanamıyoruz dersiniz.

Derbide taktikten önce bu tip oyuncular lazım. Bu seneki takım evet güzel,sempatik ama deplasmanda kazanamamızın temel sebebi de aslında bu. Çok naif kadroya sahibiz. İsyan eden oyuncumuz yok.

Neye şok oldun, niye şok oldun ? Şok olman veya olmaman beni neden ilgilendirsin ? Bu üç soruya cevap rica ediyorum.

İyi forumlar, iyi günler.

1) O mesajı yazmana şok oldum.

2) O mesajda yazdığın temenniye şok oldum.

3) Seni ilgilendirir mi bilmiyorum; fikrimi söylemiştim sadece.

Biz Volkan Demirel ve onun gibilerinin Türk futbolundan acilen temizlenmesini isterken senin bu şekilde bir temennide bulunman beni çok üzdü. Dünkü maçtan sonra Arsenal - Manchester City maçını seyrettim. Aradaki seviye farkını kaldıramadım ikinci yarısını seyredemedim. Çok mu zor seviyenin yarısına yaklaşmak?

İyi forumlar, iyi akşamlar, iyi hafta sonları...

Burada nefret ediyorum diyenler bizde olsa adama "taparlar" geliyorlar burada nasıl seviyorsun diyor ya..

Melo gittiğinden beri 3 senedir derbi galibiyetimiz yok. Ondan sonra vay efendim neden derbi kazanamıyoruz dersiniz.

Derbide taktikten önce bu tip oyuncular lazım. Bu seneki takım evet güzel,sempatik ama deplasmanda kazanamamızın temel sebebi de aslında bu. Çok naif kadroya sahibiz. İsyan eden oyuncumuz yok.

olsa ne olacak, Melo yu federasyon ve futbol kamuoyu hep beraber gönderdi

aynı kamuoyu ve federasyon yıllardır Volkan a ve Belözoğlu na ağzını açmıyor

insanları karşısına almaktan korkmayacak yönetimlere ihtiyacımız var

olsa ne olacak, Melo yu federasyon ve futbol kamuoyu hep beraber gönderdi

aynı kamuoyu ve federasyon yıllardır Volkan a ve Belözoğlu na ağzını açmıyor

insanları karşısına almaktan korkmayacak yönetimlere ihtiyacımız var

aysal yönetimi destek çıkıyordu ama Duygun ve Dursun "aman ağzımızın tadı kaçmasın" modunda takıldıkları için bu duruma geldik.

Beşiktaş maçında darmadağın olduk, 1 oyuncu bile isyan etmedi. Hani hiç bir şey yapamıyorsan bir gerginlik çıkar,itiraz et vs.

1) O mesajı yazmana şok oldum.

2) O mesajda yazdığın temenniye şok oldum.

3) Seni ilgilendirir mi bilmiyorum; fikrimi söylemiştim sadece.

Biz Volkan Demirel ve onun gibilerinin Türk futbolundan acilen temizlenmesini isterken senin bu şekilde bir temennide bulunman beni çok üzdü. Dünkü maçtan sonra Arsenal - Manchester City maçını seyrettim. Aradaki seviye farkını kaldıramadım ikinci yarısını seyredemedim. Çok mu zor seviyenin yarısına yaklaşmak?

İyi forumlar, iyi akşamlar, iyi hafta sonları...

Sana değil sadece genel olarak yazıyorum çünkü çok dillendirilen bir düşünce bu; boş laflar bunlar.

Pepe-Ramos ikilisi 3. sınıf bir lig ve takımda mı oynadı yıllarca ? Seviye ile çirkefliğin falan alakası yok. Veya ne bileyim Materazzi falan 3. sınıf topçu muydu, döneminin en iyi takımında oynayan Gattuso haza İstanbul beyefendisi miydi ? Daha bunun gibi onlarca top takımlarda oynamış adam sayabilirim. Özellikle derbilerde Volkan gibi Melo gibi adamlar ciddi anlamda takımına fayda sağlıyor, büyük kulüplerin futbolcuları da gayet çirkinleşebiliyor işler kötü gittiğinde. Sanki bu gibi şeyler TÜrkiye'ye özgüymüş gibi yazılıyor ama alakası yok.

Son düzenleme:
Sana değil sadece genel olarak yazıyorum çünkü çok dillendirilen bir düşünce bu; boş laflar bunlar.

Pepe-Ramos ikilisi 3. sınıf bir lig ve takımda mı oynadı yıllarca ? Seviye ile çirkefliğin falan alakası yok. Veya ne bileyim Materazzi falan 3. sınıf topçu muydu, döneminin en iyi takımında oynayan Gattuso haza İstanbul beyefendisi miydi ? Daha bunun gibi onlarca top takımlarda oynamış adam sayabilirim. Özellikle derbilerde Volkan gibi Melo gibi adamlar ciddi anlamda takımına fayda sağlıyor, büyük kulüplerin futbolcuları da gayet çirkinleşebiliyor işler kötü gittiğinde. Sanki bu gibi şeyler TÜrkiye'ye özgüymüş gibi yazılıyor ama alakası yok.

Ben bu seviyede şiddet görmedim. Bu kadarını görmedim. Olması gerekeni söylüyorum.

Bu arada saydığın isimler abi Akdeniz ülkelerinin oyuncuları. İtalya'nın Türkiye'den bir farkı yok bir çok konuda.

thumbs-down-sign_1f44e.png

Ben de begenmedim ama her ilac guzel tada sahip degildir

demem o ki fb nin genel yapisi da volkan kafasi

bjk , basaksehir , veya kayseri trabzon samyeli gibidirler ama fener cidden bir volkandir

o volkan patladi mi lavlari tum futbol dunyasini heder eder

demem o ki , bir Gs liya dusen en ulvi gorev , bu tehlikeye karsi siper vaziyetinde olmak , dikkatli olmak ve asla hedef sasirmamaktir

Volkan Demirel gibi kaptana, Aziz Yıldırım gibi başkana öykünenleri görünce şunu sorasım geliyor: Peki neden Galatasaray? Silah zoruyla mı taraftar oldunuz Galatasaray'a?

Adam olmadigi kesin . Cunku adam denilen kisi sahada rakibi ajite ederek kar elde etme amaci gutmez

ama fenerin genel yapisi zaten volkanin bu hareketlerini net sekilde yansitiyor

en basta baskanlari . Cok mu farkli volkandan ?

En basarili baskanimiz Aziz Yildirim hakkinda boyle aciklama yapmaniz dogru degil, o 20 senede Galatasarayiza en az 20 kupa kazandirmistir.

Üst Alt