Volkan: "Dünyanın en iyilerinden biriyim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan: "Dünyanın en iyilerinden biriyim"

Cevap: Volkan: "Dünyanın en iyilerinden biriyim"

Biraz objektif olun.. Gelmiş Schalke maçının görüntülerini koyuyorsunuz ? Ben size ; Cech, Buffon, Dida, Taffarel vs vs gibi dünya çapındaki kalecilerin müthiş derecedeki acemiliklerini gösterirsem ne diyeceksiniz? Hiçbir kaleci ilk profesyonel olduğundan beri çok iyi kalecilik yapmamıştır.

Neden kabul etmiyorsunuz? Volkan bi defa Türkiye'nin bir numaralı kalecisi.. Avrupada da en iyi ilk 10 kaleci arasında..

En basit örneği : FB - GS derbilerindeki performansı.. Ve uzun süre gol yememe REKORU..

Biraz objektif olun.. Bu adam sadece NEFRET KUSTUĞUNUZ Fenerbahçe'nin kalecisi değil..

TÜRKİYE MİLLİ TAKIMININ da kalecisidir..

Volkan'ın karakteri beni ilgilendirmez. Ama 1. sınıf kaleci. İlk 10'da dır.

Biraz objektif olun.. Gelmiş Schalke maçının görüntülerini koyuyorsunuz ? Ben size ; Cech, Buffon, Dida, Taffarel vs vs gibi dünya çapındaki kalecilerin müthiş derecedeki acemiliklerini gösterirsem ne diyeceksiniz? Hiçbir kaleci ilk profesyonel olduğundan beri çok iyi kalecilik yapmamıştır.

Neden kabul etmiyorsunuz? Volkan bi defa Türkiye'nin bir numaralı kalecisi.. Avrupada da en iyi ilk 10 kaleci arasında..

En basit örneği : FB - GS derbilerindeki performansı.. Ve uzun süre gol yememe REKORU..

Biraz objektif olun.. Bu adam sadece NEFRET KUSTUĞUNUZ Fenerbahçe'nin kalecisi değil..

milli takımda oynama sebebi Türk kalecilerin kendini yeteri kadar geliştirememesidir.

Gayet objektif bir şekilde 21-22 kaleci saydım,zorlarsam 30'a bile çıkarım.``Objektiflik ühühüüüüğğ`` yapmayın boşuna yani.

Volkan canavar gibi kaleci. kalite olarak ilk 10'una girer mi 50'sine giremez mi beni ilgilendiren o değil, kendi kendine bu açıklamayı yapan adamın neden ilerleyemediği ortada.

onu sen demeyeceksin, başkaları senin için diyecek, yuh.

Volkan: "Dünyanın en iyilerinden biriyim"

hangi konuda??

kur mu yapıyo olm bu??

kime??

:lol:

Üst Alt