# Volkan Şen - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Cevap: # Volkan Şen

Ben burada onu değil forumu düşünüyorum. Her tartışmanın içinde abuk sabuk mesajlar atarak ortamı germeye çalışma. Diğer üyelerde gaza gelip saldırıyor. Görmüyormusun bunu? Ayrıca bu mesajının Volkan Şen'le ne alakası var?

Hee bütün suç benim yani. . Asıl o her konuda bıkmadan usanmadan sallıyor çoğu kişi tepki gösteriyor. Suç da benim oluyor sonra. Amaaaan :cheeky-smiley-022:

Hee bütün suç benim yani. . Asıl o her konuda bıkmadan usanmadan sallıyor çoğu kişi tepki gösteriyor. Suç da benim oluyor sonra. Amaaaan :cheeky-smiley-022:

Bütün suç sende mi dedim kardeşim? Her topicte dikkat ediyorum o mesaj yazdıktan sonra sende hemen atağa geçiyorsun sanki onun yazmasını bekliyormuş gibi. Ayrıca bu uyarım sadece sana değil. Konu dışına çıkan ve tartışma yaratan tüm üyelere uyarı yapıyoruz. Ama sen her zamanki gibi akrabalığı öne sürüyorsun. Hay Onur'un...

Bütün suç sende mi dedim kardeşim? Her topicte dikkat ediyorum o mesaj yazdıktan sonra sende hemen atağa geçiyorsun sanki onun yazmasını bekliyormuş gibi. Ayrıca bu uyarım sadece sana değil. Konu dışına çıkan ve tartışma yaratan tüm üyelere uyarı yapıyoruz. Ama sen her zamanki gibi akrabalığı öne sürüyorsun. Hay Onur'un...

İlk defa dedim. Ara bakalım daha önce demiş miyim ? Neyse ya tamam.

Volkan iyidir, asagilamanin bir alemi yok. Fakat 10'da 2 fiyatina es deger oyuncular var. Eskisehirli Koray veya Manisali Yigit Gokoglan gibi.

Sercani, Volkani almak isteyen baya para harcamak zorunda kalacak..

Kendinizi Yazicinin yerine koyun, yani Bursasporun Baskanisiniz ve Sercan, Volkan, Ozan gibi genc oyunculara teklifler geliyor. Nasil hareket ederdiniz?

Hele Bursaspor sampiyon olursa, Volkani, Sercani, Ozani Türkiyede sadece Fener ve Bjk alabilir.

Daha sezon öncesi ve devre arasi 8 milyon euroluk teklif yapmis fener Sercan icin diyorlar. Biz de baya iyi bir teklif yapmisiz diyorlar ama hic oarali bile olmadi Bursaspor.

Simdi, hele sampiyon olursa Bursadan topcu almak Galatasaray icin pekte mümkün gibi görünmüyor.

Idda ediyorum Sercan, Volkan, Ozani 8 milyondan asagi bir rakama satmayacak Bursa.

Üst Alt