# Volkan Şen | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GALATASARAY SERCAN'A DEĞİL VOLKAN'A TALİP

Bursaspor'un genç yeteneği Volkan Şen için Galatasaray yöneticileri Başkan İbrahim Yazıcı ile görüşmelere başladı. Anlaşmanın sağlanması halinde Volkan Şen, Galatasaray ile çalışmalara başlayacak.

Sarı kırmızılı kulübün, Sercan'a değil, son günlerde çıkış yakalayan Bursaspor'un genç yeteneği Volkan Şen'e talip olduğu, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile Galatasaray yöneticilerinin Antalya'da bir araya gelerek Volkan Şen için pazarlığa oturulduğu öğrenildi. Galatasaray yönetiminin Volkan Şen'e karşılık bir oyuncu ve para vererek pazarlığı sonlandırmak istiyor.

YAZICI'NIN GÖZÜ ÜMİT KARAN'DA

Bursaspor'un, Ali Tandoğan, Tuna ve Aydın'dan sonra şimdi de Galatasaray'dan Ümit Karan'ı renklerine bağlama hazırlığı içinde olduğu öğrenildi. Antalya'da bulunan ve futbolcuları yakından takip eden İbrahim Yazıcı'nın, Ümit Karan için teklif götürdüğü, Karan'ın ise "Transfer olayları benim dışımda gelişiyor. Bursaspor'la böyle bir görüşme de benim haberim olmadan gerçekleşmiş" dediği öğrenildi.

Kaynak: DHA

Cevap: Volkan Şen..

Volkan şen'i werder bremen'e karşı izledim..Gerçekten çok kaliteli futbolcu..Alınmasını çok isterim..Gerçi çok faul yapıyor ama oynadığı futbolda çok iyi..Hem kanatlarda oynayabiliyor hemde forvet arkası oynayabiliyor..Umarım bu haber doğrudur..Alınmasını çok isterim..

Volkan Şen Bursaspor'un 10 numaralı oyuncusu..1987 doğumlu..Sol açıkta oynuyormuş..Lincoln'ün poziyonunda oynayabilir mi bilmiyorum..Ama sadece sol açıkta oynuyorsa gereksiz bir transfer olur bence..

DHA diğer kaynaklara göre pek sallamaz ama onlarında sallamaya gerek duyduğunu anladım haberde!

geçen sene biraz parlamıştı o kadar. bu sene 10 numarayı da alınca iyice havalandı. Aydın'dan bir fazlası yok, eksiği çok. Bizim altyapımızda daha kalitelileri vardır, gereksiz bir transfer olur...

Zaten sadece sol açık oynuyorsa gereksiz olur.Orada Arda-Kewell-Aydın var.

Volkan Şen Bursaspor'un 10 numaralı oyuncusu..1987 doğumlu..Sol açıkta oynuyormuş..Lincoln'ün poziyonunda oynayabilir mi bilmiyorum..Ama sadece sol açıkta oynuyorsa gereksiz bir transfer olur bence..

Sol açık değil kardeşim SAĞ açık..

sol-sağ, bariz bir yeri yok. Daha çok solda oynar ama. Arda gibi düşünün yani.

Ferdi'den iyidir ama Bursaspor çok para ister. umutla baktıkları bir oyuncu çünkü. altyapıdan birine şans vermek daha mantıklıdır...

Alınacağını daha doğrusu haberin doğru olduğunu sanmıyorum yedek kulübesi zaten dolu Aydın,Ferdi,Alparslan gibi kanatlarda oynayabilen oyuncular varken yönetim böyle bir transfer yapmaz bence

Ferdi + parayı kabul edecekse Bursaspor yönetimi,niye olmasın ? Kadroya böyle oyuncular lazım.Ferdi'den çok çok iyidir Volkan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt