Volkan Yaman vs Hakan Balta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman vs Hakan Balta

Volkan Yaman'ı bu forumda en fazla eleştirenlerden birisi de benim ancak şu Hakan Balta'yı gördükçe sinirlerim bozuluyor.Gerçekten çok ağır kalıyor sol tarafta,o kanatta 2007-2008 sezonunda ve geçen sezon geçit vermeyen Hakan gitmiş o kanadı otobana çevrilen aciz bir Hakan gelmiş resmen.Caner diyorsunuz Caner bir bek oyuncusu değil ki savunması 0 resmen.Alpaslan tecrübesiz ve kapasitesi yetersiz.Peki Volkan Yaman'ı Eskişehir'den geri alamaz mıyız?Mutlaka karşı çıkanlar olacaktır saygı duyarım.Ama Volkan en azından yaptığı bindirmelerle etkili olabiliyordu zaman zaman.Hakan Balta bu sezon ne hücum yapıyor ne de savunma Caner'i sola monte etsek defansı 0.Volkan Yaman'ı yeniden alalım derim.Hadi o da olmadı başka yerli bir solbek bulmak lazım takımdaki en büyük sorun şu anda stoperden ziyade solbektedir.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Cevap: Carlos Yalan,Volkan Yaman !

Hakan Balta tartışmasız Türkiyenin en iyi sol bekidir

Sadece form düşüklüğü var Ama toparlanmassa Caner alır formayı

Ben zaten sadece bu sezonki Hakan Balta için konuşuyorum daha önceki 2 sezon çok daha iyiydi o kanattan rakip hiç pozisyon bulamıyordu neredeyse ancak bu sezon ne oldu bu adama anlamadım ?

Volkan Yaman, Hakan Balta'nın kötü halinden çok daha kötüydü. Hakan formsuz bir süre yedek kalırsa toparlar kendini.

Hakan bu sene gerçekten berbat oynuyor ama Volkan'ı tekrar almak bir işe yaramaz.

Hakan'ın derdi birazda rekabetsizlik sanırım.

Volkan Yaman, Hakan Balta'nın kötü halinden çok daha kötüydü. Hakan formsuz bir süre yedek kalırsa toparlar kendini.

İlla bir solbek alacaksak Volkan Yaman olmamalı tabii ki alternatifleri düşünebiliriz.Ancak Hakan'dan sadece bu sezon için memnun değilim dediğin gibi yedek kalırsa toparlar belki ama Caner tam bir bek değil ki bunu Rijkaard da biliyor ve Caner'i değil Uğur Uçar'ı oynatıyor sol kanatta bu da çok ilginç.

Hakan fizik olarak "çöküş" dönemlerini yaşıyor. Geçen sezon sonunda bütün takım bu sorunu yaşarken Hakan Balta ayakta kalan isim oluyordu. Şimdi aynı durumu o yaşıyor. Yüzünden bile anlayabiliyorum bu durumu.

Hakan Baltanın neyini beğeniyorsunuz anlamıyorum çok düz bir oyuncu.Ne orta açabiliyor ne hücuma katılabiliyor.Ayrıca Hakan Balta çakma bir sol bektir yani Türkiyenin en iyi solbeki falanda değildir.

Hakan balta...

En sevdiğim Galatasaraylı Futbolcuların başında gelir...

sıfır itiraz ve sıfır sorun...

Form düşüklüğü elbette olacaktır...

Ama bir adamın Türkiyede alternatifi yoksa...

Kusura bakmayın...

Ses çıkartmayacaksınız...:)

Cevap: Volkan Yaman vs Hakan Balta

Kör ölür badem gözlü olurmuş. Lincoln, geçen gün bir arkadaş Cihan, Orhan Ak demiş, şimdi de Volkan Yaman... :)

başlık konuyu çok farklı yerlere getirmiş:D

form düşüklüğü yorgunluk herşey bir yana Hakan çok daha komple bir adam.

Ne çabuk unuttun Euro 2008 ve öncesini. :)

Yahu ne alakası var Semih.Ronaldoya kanat değiştirttirdiğinide hatırlıyorum ama bu adam sol bek falan değil bildiğin stoper İspanya maçlarındada Emre ile birlikte Torres ve Villaya adım attırmayarak bunu dahada iyi gösterdi.(Guiza olayıda talihsizlik her stoper öyle hata yapabilir :D ) ne top sürebilir nede çizgiye inip orta açabilir.Ama Sigara içme işini 10 numara yapar.

Hakan kötü oynuyor bu aralar,form düşüklüğü var tamam ama (2-3-4 5 kaç maçsa artık (!) )maç kötü oynadı diye hemen eskileri anıp,onlardan medet ummayalım.Orhan Ak geri alınsa yada Hakan Ünsal futbola geri dönse...

Orta sahada da eksiklerimiz var.Mehmet Topal istediğimiz performansı gösteremiyor.Mehmet Güven ilaç olamaz mı?

Yada forvette Arda oynuyor.Yaser'i de geri alalım...

Bu düşüncelerin sonu budur herhalde.Eldekinin değerini bilmeyip elde olmayanın her zaman daha değerli gözükmesi.Vardır bunun bir açıklaması psikolojide... :)

Yahu ne alakası var Semih.Ronaldoya kanat değiştirttirdiğinide hatırlıyorum ama bu adam sol bek falan değil bildiğin stoper İspanya maçlarındada Emre ile birlikte Torres ve Villaya adım attırmayarak bunu dahada iyi gösterdi.(Guiza olayıda talihsizlik her stoper öyle hata yapabilir :D ) ne top sürebilir nede çizgiye inip orta açabilir.Ama Sigara içme işini 10 numara yapar.

Bir oyuncu stoperden gelme bek diye kötü bir bek olduğu anlamına gelmez

Ramos´da stoperden gelme bek ama dünyanın en iyi sağbeki bana göre Maicon´dan sonra

Üst Alt