Volkan'dan büyük gaf - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan'dan büyük gaf

Cevap: Volkan'dan büyük gaf

Koydun da kime koydun? Sivasspor'a mı? Ankaragücü'ne mi? Karabükspor'a mı? İBB'ye mi? Yoksa gücünün yetmeyip, rakip oyuncuların bariz(!) hatalar yaptığı Kayserispor'a mı? Yoksa yine yenemediğin, hakemin 6 dakika uzatma verdiği Antep'e mi? Cahil herif.

Bu adamı hiç bir şekilde kaale dahi almadığım için isterse değil gaf yapmak kalkıp 1 saat boyunca mikrofonda saydırsa iplemem.Bunun zihniyetinde ki futblculara en güzel cevap atılacak gollerdir,kazanılacak şampiyonluklardır.Seneye insallah taraftarımız ve GALATASARAY'LI OLDUĞUNDAN EN AZINDAN EMİN OLDUĞUMUZ MEDYADA Kİ DESTEK DEĞİL KÖSTEK OLAN GALATASARAY YAZARLARI,UYANIR da cevap sahada verilir,böyle IQ'su yeterlilere.(!)

yok 8.olduğumuz sezon bile bunları yapıyorsa volkan efendi aklıma gelmiyor değil kendisine yada annesine veya evlendiği kadına bizim camiamızdan biri birşeymi yaptı,tecavüze filanmı uğradı en azından açıkca söylesin...herzaman o rakı şişesi yarım metre yanından geçmeyebilir,

gecen sene popona giren neydi?şu adam geberse gram üzülürsem adiyim.bu kadar beddua alan insan nın başına birşey gelir elbet.

arkadaşlar ben birdahaki derbi maçında volkan nın karısının resmini büyütüp pegasus kale arkasına koyucam.yapmazsam adiyim

Bunlar kutlamaları Stadlarındamı yaptı yoksa Darıca hayvanat bahçesindemi? Yok yok kesin stadlarında yaptı. Zira ben hiçbir hayvanat bahçesinde buna benzer bir hayvan görmedim. Hayvanlar alınmasın bu hayvan değil olsa olsa Volkandır.

Bu sene herkes bizimle dalgasını geçti.

Önümüzdeki sezon hepsine cevap veremezsek bizi daha kötü günler bekler.

Üst Alt