Volkan'in kafasına atılan şişe - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan'in kafasına atılan şişe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Volkan'in kafasına atılan şişe

Her hafta halısaha maçları yapıyoruz. Halısaha maçlarında aynı rakibin sürekli oynayan kalecisi; Bir maçta son dakika yediği golden sonra rakip takımın on numaralı oyuncusuna sadece topu istedi diye kovalayıp umursamazcasına tekme sallarsa, ertesi denk gelen maçta cinsel organını tutup gösterirse, ertesi denk gelen maçta poposuyla top tutmaya kalkarsa, ertesi denk gelen maçtada auta giden topa takla atarsa bizim Kasımpaşa'da ölür. Şaka yapmıyorum gerçekten mevzu çıkar ölür.

Ama şöyle bir gerçekte var, bizim halısaha maçlarında oynayan kalecilerin bile yapmayacağını bu ülkenin milli takımının ve önemli takımlarından birinin kalecisi yapıyor. Düşünmüyor rakip yeniliyor gergin demiyor. Onların en nefret ettiği formanın içindeyim ve bunlardan binlerce var. Bunların 100'ü sahaya girse bu yaptıklarımdan tahrik olupta, 80'ini güvenlik tutsa 20'si kaçıp yanıma gelse ağzım burnum ezilse diye düşünmüyor. Biz Galatasaray'lılar olarak Volkan'ın kafasına şişe gelseydi ya ölseydi diye düşüneceğiz. Bir şey diyeyim mi? İster bana kızan renkdaşım veya rakip takım taraftarı olsun, istersenizde insanlığımdan şüphe edin. O şişe Volkan'ın kafasına gelseydi. Volkan ölseydi. Zerre kadar umrumda olmazdı. Allah rahmet eylesin, akıllı dursaydı bok yoluna gitti der ve geçerdim.

seninle ayni forumda yazmaktan utaniyorum, hic mi insanliktan nasibini almadin sen, hic mi allah korkusu yok sende?ölseydi zerre kadar umrunda olmazdi, bi de zil takip oynasaydin, yemisim böyle zihniyeti.

Cevap: Volkan'in kafasına atılan şişe

Yanlış olmuş ayıp olmuş kabul edermisiniz bilmem ama kendimce özür dilerim

90ların başında tribünlerle tanıştım o dönemleri bilenler bilir çok kötü dönemlerdi birçok yanlış şeyde yaptım ama yaş 15-16-17-18-19du neyse en son 1999daki Ali samiyende ufak olaylar olmuştu bir GSli arkadaşın arabası parçalanmıştı inanın Tvde olayları başlatanlardan biri olarak görülmeme rağmen arkadaşı ben ve Arap erkan almıştık kalabalıktan.Neyse arkadaş arabasıyla yanımızdan geçerken ana avrat küfür etmişti arada sarı hakan abiydi sanırım emi değilim arabayla sıkıştırmış filan neyse mesele bu değil

Şimdi bu arkadaş bize ana avrat küfür etti diye ölmesi mi lazım?Ya da komalık olması mı?İnsan hayatından değerli mi bazı şeyler hadi burada genç arkadaşlar yorum yapıyor anlıyorum iyi oldu filan diye yaşları 30a ermiş geçmiş insanlardan bunları duymak cidden üzücü

Futboldur abartmamak lazım tepki başka şeyle de gösterilebilir tut pet şişe at küfür et ama cam şişe ne demek insanın kanı donuyor

Örnek te ortada Volkan takla atmış kıçıyla top tutmuş diğer arkadaş ana avrat küfür etti.Futbolda olan şeyler kıçıyla top tutması saygısızlık ama tepki şişe olmamalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt