Volkan'in kafasına atılan şişe | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan'in kafasına atılan şişe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bakın. Ben rakip taraftarım profilime bakan herkes bunu zaten anlar. Ancak bugüne kadar sizlere saygısızlık olarak nitelendirilecek hiçbirşey yazmadım, burası sizin forumunuz. Ancak ortada ciddi bi olay var, Volkan'ın kafasına atılan şişe o adamın kafasına gelseydi muhtemelen ölecekti, oracıkta ölecekti herif. Bakın, bu tip eylemlerin cezası ciddi ülkelerde, mesela california'da 25 yılla müebbet arasında başlıyor. Dersiniz ki burası california'mı lan, türkiye burası. eyvallah! ama bir sporcudan bahsediyoruz. suçu ne yahu! tamam gıcık oluyorsun eyvallah, ölmeyi hakediyormu peki? gelse ölecek çünkü! Nereye geldik biz ya? Tamam rakibiz de ne olduk böyle?

Cevap: Volkan'in kafasına atılan şişe

ne olduk boyle diye kendinize sorun.

gerets in anlina degil de gozune gelseydi?

keita ya atilan?

mondragon a atilan ses bombasi?

kaleci antrenorumuzun kafasinin yarilmasi?

gecen sene yardimci hakemin kafasinin yarilmasi?

volkan in o oldugu seyle topu durdurmasi? geberse umrumda degil.

Ben o şişeyi atan kişilerin yakalanıp ömürlerinin sonuna kadar bir daha stada alınmamaları gerektiğine inanıyorum.

Volkanı hiç sevmem ama konu volkan dahi olsa o yapılan eylem insanlığa yakışmadı...

volkana atilan sise mi? yoksa sinem kobali buraya getir demek mi daha terbiyesizce?

Ben o şişeyi atan kişilerin yakalanıp ömürlerinin sonuna kadar bir daha stada alınmamaları gerektiğine inanıyorum.

Volkanı hiç sevmem ama konu volkan dahi olsa o yapılan eylem insanlığa yakışmadı...

Bizimkilere gecmis yillarda yabanci madde atanlar su an hala maclarda biliyorsun dimi ?

70045-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-3d-White-Male-Head-Character-With-A-Pink-Wine-Bottle.jpg

Arkadaşlar bakın. Ben rakip taraftarım profilime bakan herkes bunu zaten anlar. Ancak bugüne kadar sizlere saygısızlık olarak nitelendirilecek hiçbirşey yazmadım, burası sizin forumunuz. Ancak ortada ciddi bi olay var, Volkan'ın kafasına atılan şişe o adamın kafasına gelseydi muhtemelen ölecekti, oracıkta ölecekti herif. Bakın, bu tip eylemlerin cezası ciddi ülkelerde, mesela california'da 25 yılla müebbet arasında başlıyor. Dersiniz ki burası california'mı lan, türkiye burası. eyvallah! ama bir sporcudan bahsediyoruz. suçu ne yahu! tamam gıcık oluyorsun eyvallah, ölmeyi hakediyormu peki? gelse ölecek çünkü! Nereye geldik biz ya? Tamam rakibiz de ne olduk böyle?

bende kicimla top tutarsam benimde kafama sise atin

Bizimkilere gecmis yillarda yabanci madde atanlar su an hala maclarda biliyorsun dimi ?

Birileri zamanında kusura bakmayın ama hayvanlık yaptı diye bizde hayvanlık mı yapacağız...

Ne Farkınız kalıyor böyle davaranarak...

Kendine Yapılmasını istemediğin Şeyleri başkasına yapmayacaksın...

Şİmdi bu yapılanı savunuyorsan o zaman geçmişte neden bize bunlar yapıldı dememelisin...

Herkesi bu konuda biraz daha sakin düşünmeye davet ediyorum...

Volkanı hiç sevmem. Maçlarda küfür ederim. Ama fiili eylemde bulunmam...

Şise ayıp, ses bombası atılması gerekirdi. Bir kişiye kızdım, o şiseyi atıpta boşu boşuna ceza yememize sebep olan denyoya. Tuttaramayacaksan ne diye atıyorsun? Bundan sonra çirkefliğe çirkeflikle cevap verilmesi taraftarıyım. Kendi taraftarımı eleştiriyorum ve bir fener taraftarı olamadığımızı düşünüyorum. Kaç senedir kafa yarıyor adamlar kadıköy'de, daha 1 kere tutturamadık. Ne kadar beceriksiz taraftarlarımız var lan !

bundan sonra boyle

siz karaktersizlik mi yapiyorsunuz

5 katini yapacagiz

siz hakemmi satin aliyorsunuz bizde alacagiz

siz geretsin kafasini mi yardiniz bizde volkana sise yollicaz

biz buyukluk yapmayacagiz kendinizi bizden buyuk gormeye basladiniz biz buyukluk yapip sessiz kalinca

her macta kadikoyde yapmadiginiz kalmiyor hakemle futbolcuyla

keske kafasini siyirsaydida o kalede tirsarak gecirseydi macin kalanini

Şişe gelse cidden ölebilirdi olm saçmalamayın keşke gelseydi falan, daha hafif bişey olsa neyse de şişe lan :D

bundan sonra boyle

siz karaktersizlik mi yapiyorsunuz

5 katini yapacagiz

siz hakemmi satin aliyorsunuz bizde alacagiz

siz geretsin kafasini mi yardiniz bizde volkana sise yollicaz

biz buyukluk yapmayacagiz kendinizi bizden buyuk gormeye basladiniz biz buyukluk yapip sessiz kalinca

her macta kadikoyde yapmadiginiz kalmiyor hakemle futbolcuyla

keske kafasini siyirsaydida o kalede tirsarak gecirseydi macin kalanini
\

helal olsun kardesim benim.

ne olduk boyle diye kendinize sorun.

gerets in anlina degil de gozune gelseydi?

keita ya atilan?

mondragon a atilan ses bombasi?

kaleci antrenorumuzun kafasinin yarilmasi?

gecen sene yardimci hakemin kafasinin yarilmasi?

volkan in o oldugu seyle topu durdurmasi? geberse umrumda degil.

Ne oldunuz böyle demiyor, ne olduk böyle diyor zaten. Sosyologlar incelesin, ne diyeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt