Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Sen bir sakin gel angry virgin. Besyo öğrencisiyim, 10 senedir bu işin içindeyim. Ayrıca antrenörlük yapıyorum 5 senedir. Bu sene yüksek ihtimalle müsabık olucam, daha önce karaciğer yüzünden biraz sorun yaşadım. Hem eğitimliyim, hem alaylıyım. Rahat ol kendi kendine bi gaza gelmişsin, elini yapmaktan kafayı yedin heralde.

bende besyo mezunuyum renkdaş hangi okuldan mezunsun?

arkadaşlar fikirlerimizi belirtirken diğer fikri aşağılayarak değil üslup açısından uygun şekilde anti tez sunalım.

Sen bir sakin gel angry virgin. Besyo öğrencisiyim, 10 senedir bu işin içindeyim. Ayrıca antrenörlük yapıyorum 5 senedir. Bu sene yüksek ihtimalle müsabık olucam, daha önce karaciğer yüzünden biraz sorun yaşadım. Hem eğitimliyim, hem alaylıyım. Rahat ol kendi kendine bi gaza gelmişsin, elini yapmaktan kafayı yedin heralde.
Angry de degilim virginde. Besyo ogrencisi olarak iyi bilmen gereken konulardir bunlar belli ki hocalarini degil yaninda calistigin antrenorunu dinlemissin 2 haftalik kurslardan aldigin antrenorlukle bu kadar sende haklisin. Yeterince iri kaslara sahip olmakla dogru biliyo olmak baska. Karacigerin icin gecmis olsun. umarim bir daha sorun yasamazsin.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Göbek eritmeyi bir türlü beceremiyorum beyler. Çünkü hobi olarak yemek yiyorum. Yemek yemekten, deli gibi zevk alıyorum. Ve bu sorunun altından kalkamıyorum :D Nasıl olacak, bilmiyorum...

insanlar genellikle bir hevesle başlıyor 2 3 aya bırakıyor vücut geliştirme olayını.Supplement den çok, düzenli ve sürekli antrenman yapma daha önemli bir konu bence.

Angry de degilim virginde. Besyo ogrencisi olarak iyi bilmen gereken konulardir bunlar belli ki hocalarini degil yaninda calistigin antrenorunu dinlemissin 2 haftalik kurslardan aldigin antrenorlukle bu kadar sende haklisin. Yeterince iri kaslara sahip olmakla dogru biliyo olmak baska. Karacigerin icin gecmis olsun. umarim bir daha sorun yasamazsin.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fazla seviyeli bir cevap olmus yakistirmadim

2006 yılında 18lik yağız bir delikanlıydım o zamanlar vücüt geliştirme memlekette haram ve gavur işi olarak görülürdü ne güzel marjinal takılırdık dapdar badilerle. şimdi kuruyemişçi bile leblebi tartarken biceps, triceps gösteriyor iyice ele ayağa düştü

40 kilodan fazla verdim 1 sene icinde su an 97 kiloyum ve spor yapiyorum 2 aydan beri.
vucudu gelistiriyoruz yavas yavas, zaten yapili v sekilinde vucudum var ama az biraz yag kaldi.
kac kiloya düsecegime karar veremedim.
aslinda baktigin zaman su an vucut iyi, az karin ve gögüs yaglar kaldi az yani.
boyum 1,86. heralde 90 - 88 kiloya kadar düserim daha ve antreman yapip vucudu yerine getirecegiz ins.

isin kötü tarafi spor yapmadan önce kilo su gibi gidiyordu.
artik kas gelistigi icin kaslar agirlasiyor ve kilo cabuk düsmüyor.
neyse bi 5 kilo daha inderecegiz mecbur.

edit: ne dersiniz 1,86 ya en iyi kac kilo gider ?
20 yasinda olmadigima göre az fazla olabilir kemik agirligi filan.
bence 88 - 90 kg arasi iyidir.

Son düzenleme:
Üst Alt