Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Yağ ölçen makinalar tamamen traş sektörün içinde biri olarak söylüyorum. Bizde üyelere aydan aya ölçüm yapıyoruz, bazı üyelerde müsabık vücut geliştirici oranında yağ oranı çıkıyor. O yağ oranında birinin vücudunun lif lif olması gerekir. Onun dışında bu makinaları çokta sallamayın insanın psikolojisini bozar. Bu işi ciddi düşünen varsa fotoğrafını çeksin sabah aç karnına, daha sonra aydan aya aynı ışık altında yine sabah saatlerinde açken çekip karşılaştırsın. Onun dışında kilo vermemenin tonla sebebi var hepsini tek tek saymak zul gelecek ama yukarıda biri clen resmi koymuş. Clenbuterol tarzı şeyleri gözü kapalı kullanmak aptallık beyler biz adamları yarışmaya hazırlarken bile pata küte kullandırmıyoruz bunu, kulaktan dolma şeylerle nasıl bunu kullanıyorsunuz enteresan cidden:D Bir de yağ oranınız yüksekken bu ilacı kullanmak ekstra tehlikeli. Eğer kilo vermede gıda takviyesi olarak bişey kullanmak istiyorsanız thermo grenade iyidir baya. Hem zararı az hem L- Carnitine gibi traş bir ürün değil. Biraz tuzlu galiba ama değiyor.

Uyku saatlerin nasıl

Normalde uykudan kalktıktan sonra yoğun yiyip her öğünde azaltmak lazım akşam minimum olması lazım

Türk insanı tersini yaptığından göt göbek forevee oluyor sürekli

Bu arada bahsettiğiniz yöntem de Canan Karatay'ın bahsettiğine çok benzer o da iki yoğun öğün kalan zamanda hiç bir şey yemeyin diyor.

Mesela sık ve az yemeyi tavsiye edenler var kesinlikle katılmıyorum vücut sürekli yemek istiyor bunun da negatif yönleri var

Uyku saatlerim normal sayilir
Gece 1-2 yatarim, sabah 7-9 arasi kalkarim

Gunduzleri hic yemek yemedigim icin aksam okuz gibi yesem bile yataga gittimde bir agirlik hissetmiyorum. Hem hafif siskinlik hissetmek iyi, ertesi gun aksama kadar beklememi kolaylastiriyor

Dün anı hareketlerle biceps çalıştım hafif ağrı vardı bugün göğüs girerken inanılmaz acı hissettim sağ ön koldan göğüse kadar olan kisimda kolu kaldırırken biceps de ağrı oluyor garip bir ağrı.

Yırtık olsa çok daha fazla ağrı olur diye düşünüyorum sadece kolumu hareket ettirdigimde ön kolun göğüs ile birleşme yeri ağrıyor.

Sebebi nedir acaba ayrıca ne kadar ara vermek gerekir

Dün anı hareketlerle biceps çalıştım hafif ağrı vardı bugün göğüs girerken inanılmaz acı hissettim sağ ön koldan göğüse kadar olan kisimda kolu kaldırırken biceps de ağrı oluyor garip bir ağrı.

Yırtık olsa çok daha fazla ağrı olur diye düşünüyorum sadece kolumu hareket ettirdigimde ön kolun göğüs ile birleşme yeri ağrıyor.

Hamlamışsın kardeşim.
Isınmayı ve özellikle hareketlerden sonra germe hareketlerini ihmal etme. 2 gün ara ver geçer.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Doktora gittim kas yırtılmış 8 hafta spor yapma dedi

@Fatih Karadag aynen kardeşim xd

Gymdeki avellerden o kadar bıktım ki, eve salon yapmaya karar verdim
Ayrıca salonların oto boka tüm özel günlerde salonu kapatmasından da illallah zaten salonda hoca desteği de almıyorum
Böyle bi karar verdim açıkcası
Evde bu işi ciddi manada yapan arkadaşlar varsa konuşmak isterim

Yağ ölçen makinalar tamamen traş sektörün içinde biri olarak söylüyorum. Bizde üyelere aydan aya ölçüm yapıyoruz, bazı üyelerde müsabık vücut geliştirici oranında yağ oranı çıkıyor. O yağ oranında birinin vücudunun lif lif olması gerekir. Onun dışında bu makinaları çokta sallamayın insanın psikolojisini bozar. Bu işi ciddi düşünen varsa fotoğrafını çeksin sabah aç karnına, daha sonra aydan aya aynı ışık altında yine sabah saatlerinde açken çekip karşılaştırsın. Onun dışında kilo vermemenin tonla sebebi var hepsini tek tek saymak zul gelecek ama yukarıda biri clen resmi koymuş. Clenbuterol tarzı şeyleri gözü kapalı kullanmak aptallık beyler biz adamları yarışmaya hazırlarken bile pata küte kullandırmıyoruz bunu, kulaktan dolma şeylerle nasıl bunu kullanıyorsunuz enteresan cidden:D Bir de yağ oranınız yüksekken bu ilacı kullanmak ekstra tehlikeli. Eğer kilo vermede gıda takviyesi olarak bişey kullanmak istiyorsanız thermo grenade iyidir baya. Hem zararı az hem L- Carnitine gibi traş bir ürün değil. Biraz tuzlu galiba ama değiyor.

Bu yag oranini nasil dusurecegiz
Gobek sonsuza kadar eslik mi edecek bana yav

hergün koşu yapamasamda haftada 2-3 koştum. (2-3 km ye falan çıkabildim)
eve dumbell ve uzun bar aldım düşük ağırlık çok tekrar fitness yaptım.
az yedim (1500kalori) şeker yerine tatlandırıcı kullandım ekmeği kestim colayı diet aldım.
akşam 6-7 de yemek yiyip daha sonra birşey yememeye çalıştım.
sonuç 87kg den 78 e düşebildim (4-5 ayda)
koşuyu düzenleyebilsem ve sporu düzenli yapabilsem, makarna ve pirinç i de hayatımdan kesebilsem daha yok düşerdim.

Üst Alt