Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Sanırım en son 300TL‘ye aldığım ON Gold Standard Whey Protein 500TL olmuş. Bu ülkede asgari ücret veya ona yakın para kazanan birinin kendine bakması, iyi beslenmesi veya vücut geliştirmesi imkansız. Üzücü bir durum. Lüksten bahsetmiyoruz...

Yaff şöyle bir 5 kilo fazlam var. Vermeye çalışıyorum, diet, spor filan sorun değilde, gece aç karnına uykum gelmiyor. Hani ertesi günü iş olmasa o da sorun değil, ama arkadaş kapitalist düzen mecbur zıbar da yat, yarın köleliğe devam diyor.

Varmı tavsiyesi olan? Uyumadan önce bir bardak az yağlı süt içiyorum son bir kaç haftadır, ehhh işte bazen işe yarıyor, bazen yaramıyor.

Yaff şöyle bir 5 kilo fazlam var. Vermeye çalışıyorum, diet, spor filan sorun değilde, gece aç karnına uykum gelmiyor. Hani ertesi günü iş olmasa o da sorun değil, ama arkadaş kapitalist düzen mecbur zıbar da yat, yarın köleliğe devam diyor.

Varmı tavsiyesi olan? Uyumadan önce bir bardak az yağlı süt içiyorum son bir kaç haftadır, ehhh işte bazen işe yarıyor, bazen yaramıyor.
Izinli ya da çalışmadığın günlerde su orucu tut. Biraz halsiz kalıyorsun ama uyku problemin olmuyor.
Mesela başta 36 saat ile başla.
Miden küçülüyor zamanla, sonra zaten yiyemiyorsun.

Hem vücudun temizeniyor hem kilo veriyorsun.
Bir uzmana da danış derim.

Gscimbom

fitness mankeni vs degilseniz ekstra urunlere asiri para harcamaya gerek yok diye düşünüyorum

O ürünler daha ziyade kas çıkartmak için. Normalde düzenli bisiklete binmek fit bir vücut için yeterli, omuzları da toparlıyor, bir de üstüne yokuş çıkarsan karın kasların sağlamlaşıyor. Bir de trafik de sürünce dur kalk, sağa sola gir her yerin çok iyi çalışıyor.

Yoğurdu denedin mi ? O konu da yoğurt daha faydalı. Süt gaz yapabiliyor ve mide de kazıntı varsa kesmiyor. Yoğurt kazıntıyı kesiyor.

Yoğurdu denedin mi ? O konu da yoğurt daha faydalı. Süt gaz yapabiliyor ve mide de kazıntı varsa kesmiyor. Yoğurt kazıntıyı kesiyor.

Sanırsam daha önce denemiştim ama pek hatırlamıyorum. Evde sürekli ev yapımı yoğurt oluyor, onuda deneyeyim.

Mesela ben haftanin 6 günü diet ve hafif spor yapiyorum, ve haftanın bir günü kendimi ödüllendiriyorum. O bir gün de ki akşam yemeğini yediğim zaman nasıl mışıl mışıl uyuyorum anlatamam :)

Sanırsam daha önce denemiştim ama pek hatırlamıyorum. Evde sürekli ev yapımı yoğurt oluyor, onuda deneyeyim.

Mesela ben haftanin 6 günü diet ve hafif spor yapiyorum, ve haftanın bir günü kendimi ödüllendiriyorum. O bir gün de ki akşam yemeğini yediğim zaman nasıl mışıl mışıl uyuyorum anlatamam :)
Buna rağmen kilo veremiyorsan porsiyonlara dikkat et.

Mesela ben istediğim her şeyi yiyorum ama ölçülü.
Sonuçta yarım tabak ta yesem 3 tabak ta yesem aynı tadı veriyor.
Işte bunu çoğumuz anlamiyoruz.

Mesela bugün canım acayip çiğ köfte cekiyor. Bir porsiyon alıyorum ama sadece 3-4 tanesini ben yiyorum.
Çünkü 30 tane de yesem tadı ayni.

Gscimbom

16-8 uygula

16 saat hiç bir şey yeme 8 saat ye sadece.

O 8 saati istediğin aralığa getir farketmez.

En fazla 3 gün zorlanıyorsun sonrasında alışılıyor şahsen 4-5 ay uyguladım ben bunu 1 gün off yaparak haftada.

Kilo kontrolü için en ideal yöntem bu, sporla ve diyetle desteklersen zaten daha iyi çözüm sunar.

Mesela 12-20 saatleri aralığında yiyordum ben 20'den sonra 12'ye kadar bir şey yemiyordum sadece kahve içiyordum o aralıklarda.

16-8 uygula

16 saat hiç bir şey yeme 8 saat ye sadece.

O 8 saati istediğin aralığa getir farketmez.

En fazla 3 gün zorlanıyorsun sonrasında alışılıyor şahsen 4-5 ay uyguladım ben bunu 1 gün off yaparak haftada.

Kilo kontrolü için en ideal yöntem bu, sporla ve diyetle desteklersen zaten daha iyi çözüm sunar.

Mesela 12-20 saatleri aralığında yiyordum ben 20'den sonra 12'ye kadar bir şey yemiyordum sadece kahve içiyordum o aralıklarda.

Senle konustugumuzdan beri uyguluyorum. Kilo vermedim ama feci yag yaktim.

Üst Alt