Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Senin ismini alan troll sandım reis en başta. Ortalığı kasıp gitmiş neyseki soyismini Cosar yaptım sonradan.

Pandemi öncesi iyidim bayağı da pandemide saldım bir de dizimde sorun çıktı 3 aydır dizimi yormamak için köşeme çekildim, şimdi yeniden sahalara dönme planı içerisindeyim.
Valla iyi yapmışsın üstat başımıza bela olacak bir trole benziyordu.

Spor sakatlığı bir şeye benzemez diyorlar. Umarım toparlarlarsın.

Benim kollarım çok zayıf. Bel fıtığıyla birleştiğinde de güç kuvvet noksanlığı var. Buna yönelik ne yapabilirim? Çok acelem yok lakin uzun vadede kollarımı geliştirmeyi isterim.

Benim kollarım çok zayıf. Bel fıtığıyla birleştiğinde de güç kuvvet noksanlığı var. Buna yönelik ne yapabilirim? Çok acelem yok lakin uzun vadede kollarımı geliştirmeyi isterim.

Masturbasyonu azalt hocam

Abi fıtık varsa spor geçmişi olduğu için de en doğru cevabı @Melih Peker verir.

Bu tarz konularda bilimsel yaklaşmak daha iyi olur.

servikal mr bakmak gerek.

Hayatım boyunca kilo problemim olmadı. Kas yapmayı dert eden biri de olmadım. Bu sebepten dolayı devamlı spor salonlarına üye olup ikinci hafta bırakan tiplerdenim.

En son kararlıydım bu sefer mutlaka süreklilik sağlayacağım hedefiyle üye oldum bu sefer pandemi sebebiyle salonlar kapandı. Açılınca sağlık kaygıları sebebiyle devam etmedim.

Yasaklar ve korku sebebiyle çok hareketsizim. Vücut inanılmaz bir şekilde tembelleşti. Bu böyle devam etmez deyip evde vücut ağırlığı ile yapılan çalışma uygulamaya karar verdim.

Bu kararla devamlı reklamını gördüğüm freeletics uygulamasını indirdim ve üye oldum. Vücut bilgilerini, vücudun direnç durumunu tüm bilgileri eksiksiz girdim ve bana yönelik programı aldım. Daha ilk haftadan karşılığını aldığımı düşünüyorum. Spor salonlarındaki gibi ilk hafta ve kaslarımın ağrıdığını görünce işler yolunda dedim ve bu ağrılara rağmen devam kararı aldım.

Programın başarılı olduğunu düşünüyorum. Baklava kaslarım olmayacak belki ama (ki istersem ağırlıklarla çalışacağını söylersen program ona göre bir takvim çıkarıyor sana) vücudumun sıkılaşacağını düşünüyorum. Programla ilgili sorularınız olursa seve seve yardımcı olurum. Hareketsiz hayatı aklımızdan çıkarmamız gerek.

Hafta başında yeni bir düzene, ofis ortamına dönüyorum. Kar bile durduruamaz hafta içi her gün 25-30 km. bas bas basssssssssss

Üst Alt