Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

ben sadece yemeyin dediğini yiyorum sanırım yanlış yapıyorum :confused:

_780x660-1t1l9map97.png

Çok değerli bir başlık ama arşivde kaybolmuş.. :cry::cry:

Bence GSCimbom Cafe forumuna taşınıp, sabitlenmeli..

Neyse bu başlığa giriş sebebim şu iğrenç görsel..

a9pq9qj_460swp.webp

1 Lbs = 0,45 kg bu noktada yağ , kas oranını kafanızdan hesaplayabilirsiniz.. :sick::sick::sick:

Tekrar o eski sporcu ruhunuzu, kazanmaya var mısınız beyler :mad:(y):mad:(y):mad:(y):mad:(y) EveeeetTT DoRUK ATa varızz :tbr::tbr::rose:

şınav cekmenin tam olarak faydaları nelerdir?bilen varsa söyleyebilir mi?göğüs kasları çalışıyor o kesin ama karın kasları,kollar büyük fayda görüyor mu?

Vücut geliştirme hakkında takıldığınız yerler varsa sorabilirsiniz
Youtuberların hayatı falso.Bireysel olarak tanıdıklarım da var, en ünlülerden ama isim vermek yakışmaz.
Ama şu tüyoyu veriyim.Verdikleri programların çoğunu uygulamazlar, steroid kullananları çoğunlukta, ve çoğunun takipçisi sahtedir.
Ne yazıkki Ahmet Enünlü ya da Tuluğ topa gibi değerli ustaların yerini bu çapulcular aldı.

Vücut geliştirme hakkında takıldığınız yerler varsa sorabilirsiniz
Youtuberların hayatı falso.Bireysel olarak tanıdıklarım da var, en ünlülerden ama isim vermek yakışmaz.
Ama şu tüyoyu veriyim.Verdikleri programların çoğunu uygulamazlar, steroid kullananları çoğunlukta, ve çoğunun takipçisi sahtedir.
Ne yazıkki Ahmet Enünlü ya da Tuluğ topa gibi değerli ustaların yerini bu çapulcular aldı.
Üstad ege fitness da mı kolpa

O çocuk iyi gibi diye düşünüyordum.

Sunun surasinda 5-10 seneye zenginler iron man gibi olmaya baslayacakken sen 200 gramlik pazunu 270 grama cikarmak icin kaldiradur

1) Kas yapmak isteyen ilk basta stabilize edici hareketlerle ve hafif agirliklarla baslanmali. (1 ay)
2) Kaslar stabilize edilip guclendikten sonra agirliklar yukseltilir
3) Agirliklar kaslar gelistikce yukseltilir ve platolari kirmaniz icin ritim degisikligi ve farkli egsersizler denenir

bu programa uymayan ve dengesiz beslenen kas yapamaz veya istedigi sonuclara ulasamaz.

bacakları inceltmem lazım renkdaşlar
taktik

lipo suction.

vucudunun herhangi bolgesine odakli yag eritme egzersiz teknigi yok. hatta imkansiz. vucudun komple yag alir ve verir. bazi yerlerin cok alir ama ilk yag kaybedecegin yerde orasi olur. sonunda kalici genetik yag bezlerin varsa onlari eritemezsin. lipo suction sana uymaz bozar seni inceleyim derken bakmisin yumusamis yumos olmussun

lipo suction.

vucudunun herhangi bolgesine odakli yag eritme egzersiz teknigi yok. hatta imkansiz. vucudun komple yag alir ve verir. bazi yerlerin cok alir ama ilk yag kaybedecegin yerde orasi olur. sonunda kalici genetik yag bezlerin varsa onlari eritemezsin. lipo suction sana uymaz bozar seni inceleyim derken bakmisin yumusamis yumos olmussun
boy 190 kilo 85 bacaklar az kalın
spora gidecez illa yav

Fazlası insanı geri zekalı yapıyormuş bu arada.

Herşeyin fazlası zararlı gerçi.

Kitap okuyarak da asıl önemli olan kası çalıştıra bilirsiniz.
Bunun da fazlası zararlı oluyor bu arada. Gözleri bozma ihtimali yüksek.

Üst Alt