VVSL 16/17 Final M:3 | Galatasaray 0-3 Fenerbahçe | MS | 2 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

VVSL 16/17 Final M:3 | Galatasaray 0-3 Fenerbahçe | MS | 2 Mayıs | NTV Spor

20fa7f04bd57ddaf60c8054ba326475c.jpg

Futbol dışındaki branşlar ile pek bir alakam yok lakin bu ne la böyle? Dikkatimi çekiyor da forumda ne zaman bir GS-fb karşılaşmasına dair başlık görsem yeniliyoruz. Bir maç alın lan bari. Şu kulüp bünyesinde haysiyet sahibi onur sahibi bir takımımız kalmadı mı? Bu nasıl bir rezilliktir?

Geçen gün mahallenin veletlerini topladım, gslilerden bir takım, fblilerden bir takım yaptım kapıştırdım. Yine yenildik :((

Dursun yüzünden Fenerbahçe'ye sempatim artıyor.

İyice bozuk, kenar mahalle, varoş bir spor kulübü olduk bu bakteri yüzünden.

Sultanlar Ligi'nde Fenerbahçe ile oynadığımız 5 maçta sadece 2 set kazanabildik.

Toplam sonuç; Fenerbahçe 15-2 Galatasaray.

Final için tebrikler. Umuyorum şubemizin son maçıdır, artık voleybol saçmalığına para yatırmamamız gerektiğini düşünüyorum.

her seyde fenere yenildiler, amk kapatin bazi subeleride rezil etmeyin Galatasarayin ismini

dursun senin okadar kufur edecem ki.. Allah belani versin, serefsiz hain.. gebersen ne iyi olur. keske gidip kendini gebertsen
Allahin belasi, serefsiz dursun.. senin giib serefsiz kopek yoktur ve olmayacaktir. seni en adi serefsiz kopek olarak hatirlacam.. serefsizin onde gidenisin. Galatasaray markasini zedelemek icin kim sei getirdiyse ve senin o iki kurus cigerinin icine edim

nokta

ofkeliyim AMK... yeter artik kos koca camiayi bukadar aciz hale getirmek kendi adina basaridir

Üst Alt