Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj !

Cevap: Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj !

Bu adamin ozel yasamini merak ediyorum . Aslinda etmiyorum lanetledigi seyleri ozel yasaminda yasadigini dusunuyorum .

waltdisney en buyuk beyin yıkama/jenerasyon yetistirme aracıdır illuminati'nin zaten. bilinmedik birsey değil ki. sonrasında mtv gelir, populer kultur vs.

illuminati.jpg

Adam sağlam homofobikmiş yalnız.

Bu değil de Disney'in anti-seminist mesajları meşhurdur ama ne bileyim, disney çizgi filmleri ile büyüdüm hiç böyle bir mesaj almadım ama öyle denir.

Hatta family guy'un bir bölümünde çok iyi dalga geçiyorlardı bununla.

edit: o bölümü tekrar izliyordum da Stewie Disney evreninde koşarken, "look how gayly we run" diyormuş :)

^ disney cizgi filmlerinde pnis vajina falan gizli abuk abuk yerlerde, kucukken bende farketmiyodum tabiki :asd: bakıyosun heryerde de ucgen ve goz.

şuana kadar hiç disneyden çıkma çizgifilm izlediğimi hatırlamıyorum

bi tuhaf gelirdi bana çizgileri

konuları zaten garip

yok tanrılar olur bilmem ne olur

Family Guy'un Disney'e atıfı. Başı ve sonu, aradaki pie song'u geçebilirsiniz :asd:

[video=youtube;a-snfaG2JH8]https://www.youtube.com/watch?v=a-snfaG2JH8[/video]

Özgür bir resim vardı ilümünütü ile ilgili subliminal mesaj vardı hakkaten Aile Babası dizisinde.

Disney falan bilmem arkadaş ben.

Pokemon hastasıydık biz. :D Pokemon kaldırılınca da Beyblade hastası olmuştuk.:D

Micky Mouse muş,Alaaddin miş falan izlemezdim pek.Hee izlediğimde de hiç öyle şeyler farketmedim tabi doğal olarak.Zaten şarkılarda yabancı olduğu için hiçbir şey anlamıyordum. :asd:

Disney falan bilmem arkadaş ben.

Pokemon hastasıydık biz. :D Pokemon kaldırılınca da Beyblade hastası olmuştuk.:D

Micky Mouse muş,Alaaddin miş falan izlemezdim pek.Hee izlediğimde de hiç öyle şeyler farketmedim tabi doğal olarak.Zaten şarkılarda yabancı olduğu için hiçbir şey anlamıyordum. :asd:

Efsane pokemon :D Orda tek gözlü canavar varmıydı la :allaalla6vr:

1261508714_ceylan2.jpg

ibretlik hala illuminati yok diyenler varsa bu resimden sonra fikirleri değişecek

1261508714_ceylan2.jpg

ibretlik hala illuminati yok diyenler varsa bu resimden sonra fikirleri değişecek

Ceylan'a illuminati nedir diye sorsan "yemek" falan sanır bilemedin parfüm markası. Geçin. Evet öyle birşey var. Evet gerçektende dünyayı yönetiyor olabilirler vs. Ama her şarkıcı-türkücü bu tip pozları verdi diye oraya ait düşünmek hastalıktır.

Üst Alt