Webo Eskişehir'i gezdi, Belediye'ye transfer oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Webo Eskişehir'i gezdi, Belediye'ye transfer oldu

Cevap: Webo Eskişehir'i gezdi, Belediye'ye transfer oldu

Eskişehirspor' da bir sorun yok aslında parayı veriyorlar , içiyorlar , gezdiriyorlar ama Başkan Halil Ünal oyuncuları çok serbest bırakıyor bknz ; Batuhan , Ümit , Sezer , Halil ve şimdide Webo , Halil başkanın bu konular da biraz ciddi olup sert tavizler uygulaması gerek .

çevremde çok eskişehirsporlu var. 1.lige çıkmadan önce hepsi Galatasaray,FB,BJK'ı tutuyorlardı şimdi bakıyorum hepsi es-es li olmuşlar.

Ahahah.Wikipedia Stoke City'de diyor.Transfermarkt da Eskişehir'de diyor.Nerde İBB :D

Bu adamda ne futbolcuymus arkadas her sitede baska bir kulübe transfer oldugu yaziyor :)

Webo hiç bir şekilde Eskişehir' i gezmedi...Webo transfer çalışması Kamara alınınca bitti. Tr gelince haberlerde Es Es'e yamandı. Sonra altında İBB çıktı.

Üniversite tercihlerine Eskişehir'i yazdım İstanbul gelir büyük ihtimal :D

news_manset_resim_rt_webooooooooooo.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, İspanya'nın Real Mallorca takımında forma giyen Kamerunlu oyuncu Pierre Webo ile 3 artı 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Ben hersene eskisehire gitmek istiyorum bir turlu nasip olmuyor ya istanbul da kaliyorum ya alanya bu sehirde bisey var :D

Üst Alt