Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"


at3.jpg
Dünya futbolunun en önemli isimlerinden Arsenal Menajeri Arsene Wenger, Castrol'ün konuğu olarak geldiği Johannesburg'da basının sorularına çarpıcı yanıtlar verdi.Devamı GSCimbom Portal'da
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Sabahta da vardı bu haber,hürriyet kaynaklı değil.Ayrıca doğru söylemiş wenger,Ardanın mental olarak çok büyük sorunları var.
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Terim hakkındaki açıklamalardan sonra..Terim Wenger'i arayıp senin saçını başını diye saydırmasın:asd:
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Haklı.

Frikik ve şut becerisini, süratini 1 gr geliştiremedi Arda.
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Wenger kendini çok geliştirdi sanki :D. Bir futbolcu veya teknik adam Türkiye'de kendini zaten geliştiremez bunu bilmek zor değil. Arda'nın yurtdışına gitmesi gerekiyor. Ayrıca Wenger bence önce kendine bakmalı.Adamın eline o kadar bütçe verdiler, ama o hala en iyi oyuncularını satıp yerine oyuncu almayıp her sene 3.'lüğe veya 4.'lüğe oynayan bir takım yapıyor. Wenger kusura bakmasında, bence o kendini biraz geliştirip şampiyonluğa oynayan bir takım yaratmalı...Yoksa bu gidişle Arsenal'in kupa kaldırdığını göremeden ölecem :D...
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi""Devamı GSCimbom Portal'da" ya tıklayınca yazıya ulaşamıyorum.
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Doğru söylemiş.Herifler 1 senede dünya starı oluyor avrupada.Arda 2008'den ileride mi geride mi bugün itibariyle? söylesenize.
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Wenger kendini çok geliştirdi sanki :D. Bir futbolcu veya teknik adam Türkiye'de kendini zaten geliştiremez bunu bilmek zor değil. Arda'nın yurtdışına gitmesi gerekiyor. Ayrıca Wenger bence önce kendine bakmalı.Adamın eline o kadar bütçe verdiler, ama o hala en iyi oyuncularını satıp yerine oyuncu almayıp her sene 3.'lüğe veya 4.'lüğe oynayan bir takım yapıyor. Wenger kusura bakmasında, bence o kendini biraz geliştirip şampiyonluğa oynayan bir takım yaratmalı...Yoksa bu gidişle Arsenal'in kupa kaldırdığını göremeden ölecem :D...Wenger kendini geliştirmedi mi ? Ay gülmekten öleceem :DWenger'in eline bütçe verdikleri zaman naptı ; İngiltere'de namağlup şampiyon etti takımı. UEFA ve ŞL Finali oynattı.Arsenal'de 3-4 sezondur para yok. Kulüp finansal bir bataklık içerisinde.Bu çözülmezse kapıda bekleyen araplardan birine mecburen takım satılır. Yüzlerce milyon sterlin borçtan bahsediyoruz. Bizim 150 milyonluk borcumuz bize çok gelirken onlara ne demeli ?

Bunu çözmek için de elinizdeki oyuncuları yüksek bir ücretle satıp yerine genç oyuncular yetiştirmek ve böyle bir ekol oluşturmak gerekir. Sırf Arda'yı eleştirdi diye Wenger'e böyle söylemlerde bulunmak hiç yakışmıyor. Neymiş Wenger kendini geliştirememişmiş, Arsenal yöneticileri salak mı ? 16 yıldır neden tutuyorlar takımın başında o zaman. Gerizekalı mı bunlar ?Herkese laf söylenmesine müsade ederim. Ama Wenger'e asla, hele böyle kendisine yakışmayan söylemlere asla.
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Wenger kendini geliştirmedi mi ? Ay gülmekten öleceem :DWenger'in eline bütçe verdikleri zaman naptı ; İngiltere'de namağlup şampiyon etti takımı. UEFA ve ŞL Finali oynattı.Arsenal'de 3-4 sezondur para yok. Kulüp finansal bir bataklık içerisinde.Bu çözülmezse kapıda bekleyen araplardan birine mecburen takım satılır. Yüzlerce milyon sterlin borçtan bahsediyoruz. Bizim 150 milyonluk borcumuz bize çok gelirken onlara ne demeli ?

Bunu çözmek için de elinizdeki oyuncuları yüksek bir ücretle satıp yerine genç oyuncular yetiştirmek ve böyle bir ekol oluşturmak gerekir. Sırf Arda'yı eleştirdi diye Wenger'e böyle söylemlerde bulunmak hiç yakışmıyor. Neymiş Wenger kendini geliştirememişmiş, Arsenal yöneticileri salak mı ? 16 yıldır neden tutuyorlar takımın başında o zaman. Gerizekalı mı bunlar ?Herkese laf söylenmesine müsade ederim. Ama Wenger'e asla, hele böyle kendisine yakışmayan söylemlere asla.Renktaş onu bunu bilmemde ben krizde oldukların sanmıyorum.Chelsea,Man utd,Man City satılırken biz kendi kendimizi idare ederiz gibi açıklamaları vardı eğer krizde olsalardı çoktan ruslara satılmıştı bence.
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"isin kotusu taraftarimiz hala inkar ediyor adimiz wenger degilki dinletelim

200000000000 kez yazdik bi o kdr laf isittik

2 sene boyle dvm etsin sergen 2 gelio
 
Cevap: Wenger: "Arda kendini geliştiremedi"Wenger kendini geliştirmedi mi ? Ay gülmekten öleceem :DWenger'in eline bütçe verdikleri zaman naptı ; İngiltere'de namağlup şampiyon etti takımı. UEFA ve ŞL Finali oynattı.Arsenal'de 3-4 sezondur para yok. Kulüp finansal bir bataklık içerisinde.Bu çözülmezse kapıda bekleyen araplardan birine mecburen takım satılır. Yüzlerce milyon sterlin borçtan bahsediyoruz. Bizim 150 milyonluk borcumuz bize çok gelirken onlara ne demeli ?

Bunu çözmek için de elinizdeki oyuncuları yüksek bir ücretle satıp yerine genç oyuncular yetiştirmek ve böyle bir ekol oluşturmak gerekir. Sırf Arda'yı eleştirdi diye Wenger'e böyle söylemlerde bulunmak hiç yakışmıyor. Neymiş Wenger kendini geliştirememişmiş, Arsenal yöneticileri salak mı ? 16 yıldır neden tutuyorlar takımın başında o zaman. Gerizekalı mı bunlar ?Herkese laf söylenmesine müsade ederim. Ama Wenger'e asla, hele böyle kendisine yakışmayan söylemlere asla.edit: kusura bakma benim yanlisim arastirdim arsenal'in borcu bu sene itibari ile; £332.8 milyon'dan £203.6 milyon'a gerilemis yani gectigimiz sene £129 milyon net profit elde etmisler.. buda demek oluyorki emirates stadi ve eski stadlarinin yerine yaptirdiklari evler bayagi bir gelir kaynagi olmus.. bizim de stadimiz bittiginde buna benzer bir tablo olacak.
 
Üst Alt