Wesley Sneijder: "Derbide oynayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder: "Derbide oynayacağım"

091120161744077848031.jpg

Hollanda'nın Lüksemburg ile oynadığı karşılaşmanın ilk yarısının sonunda oyundan çıkan Wesley Sneijder, Fenerbahçe maçında oynayabileceğini açıkladı.

Dünya Kupası Elemeleri kapsamında Lüksemburg ile oynayan Hollanda'da Wesley Sneijder ikinci yarıda yerini Depay'a bıraktı.

"SAKATLIK SEBEBİYLE DEĞİL"

Sakatlık sebebiyle oyundan çıktığı iddia edilen Sneijder, "Oyundan çıktım fakat sakatlık sebebiyle değil. Kendimi iyi hissediyorum. Fenerbahçe derbisinde oynayacağım için mutluyum." ifadelerini kullandı.

"3 PUAN İÇİN MUTLUYUM"

Kazandıkları için mutlu olduğunu dile getiren Galatasarayımızın Hollandalı yıldızı, " Oyundan çıktıktan sonra duş aldım, kıyafetlerimi değiştirdim ve sahaya geri döndüm. Karşılaşmayı kazandığımız için mutluyum"

Vi.Nl

Şikeciler ile yapacağımız maç,Sana gelen eleştirilere en güzel şekilde cevap verme fırsatı.

Ama sırf kapak gol atacam diyede topu dağlara taşlara vurmaman lazım.
Sağdan soldan gelen arkadaşlarına asist yapsan da bize yeter.

SARI KIRMIZI!

Wesleyin gerçek oyunu bu değil kesinlikle bu motivasyon düşüklüğü var yine de fenerbahçe maçında farklı oynucağını düşünüyorum bu maçı alıcaz inşallah

Sneijder diye bir oyuncu kalmadi, sadece portaklin kabugu kaldi ici bos :/

eger bir ihtimal varsa, devre arasinda araplara versek en azindan bu yilda husran olacak. genclere sans versinler ne diyim
haftaya fenerden fark yiyerler, ve iki mac kazanip yine havaya girerler :p

yemezler, artik revizyon sart!

Üst Alt