Wesley Sneijder Satılmalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Satılmalı

6 ay sözlesmesi kalmis Donk'a 2.5 Milyon, 1'er sene kontratlari kalmis Tolga'ya 3 Milyon ve Eren'e 4 Milyon vermisbir kulübüz.

Bu Emre Akbababa ya da rahat bi 4 veririz.

Senede 15 mac oynayacak diye bir oyuncuya 4.5M € garanti para veremeyiz. Sneijder'in ahi gitmis vahi kalmis.

Eren, Sneijder, Selçuk, Tolga, Donk, Jong, Salih, Hakan ve hatta karpuzcu Eray 1 saniye daha beklemeden hemen gönderilmeli.

Yürüyecek halleri yok. Kazma ordusu. Fizik olarak bitikler.

bu iki ismi sezon başında yanlış bilmiyorsam 6-7 milyon euro bonservis vererek aldık ayrıca bu iki isim fizik ve ruhen bitik değiller iyi oluşturulmuş bir takımda 11 olmasa dahi rotasyonda çok işe yarar..ayrıca çok zarar ederiz hiç parasına satılırsa tolga ve erenle devam diğer yazdıklarına aynen katılıyorum..chedjou ve sabriyi unuttunmu bilmiyorum bunlarında sözleşmeleri bitiyor gitsinler..

bu iki ismi sezon başında yanlış bilmiyorsam 6-7 milyon euro bonservis vererek aldık ayrıca bu iki isim fizik ve ruhen bitik değiller iyi oluşturulmuş bir takımda 11 olmasa dahi rotasyonda çok işe yarar..ayrıca çok zarar ederiz hiç parasına satılırsa tolga ve erenle devam diğer yazdıklarına aynen katılıyorum..chedjou ve sabriyi unuttunmu bilmiyorum bunlarında sözleşmeleri bitiyor gitsinler..

O sözlesmesi biten arkadaslarin gittigini varsayiyorum zaten artik onlar hakkinda yorum yapmaya gerek yok acikcasi.

Tolga ve Eren'den 1 gram umudum yok. Bir sürü bonservis ödedik üstüne 2 milyon ücret verdik.

Almanya'dan kulüp bulunursa ikisi de dehlenmeli.

zurnanın zırt dediği yer bu işte !! poldi ve şino bruma satıldığında gelecek para yeni zonklara kazmaloski lere gideceği kesin bu yönetimle !! medel ile ilgilenip zigortsonlara imza attırır bunlar !!

Aynen adamlardaki mantık şu o da futbolcu o da futbolcu ikisi de insan ikisi de iş yapar.Hani hangisi oyun bilgisayarı özellikleri nedir bilmezsin ya bilmediği içinde baban en dandik bilgisayarı en kazık fiyattan alır.Sonra içine bir dünya oyun atarsın açmaz bu da bu hesap.Gider sneijder podolski bruma yerine bir adam alırsın hepsinden bin beter çıkar.Belki bu yönetim BAM diye adlandırdığımız orta sahayı bile aratacak bir orta saha kurgusu yapabilir.Gitsin gelsin demek kolay ama o dediklerimizi bu yönetim iplemiyor.İlk önce bu komisyoncu iş bilmez cahil yönetimin fişi çekilmeli.

Bu yonetim kaldigi surece Sneijder ve Bruma asla satilmamali (Muslera zaten dokonulmaz onu bilerek soylemedim). Yoksa yerine gelecek Ahmet veya x bir Kasimpasa oyuncusunu ben cekemem.

Yönetim değişmediği sürece kimseyi almamalılar ve Sneijder, Bruma, Muslera vb. isimlere asla dokunmamalılar bu isimlerin performansı ne olursa olsun bu kekolar ne pazarlayabilir ne satabilir ne de başka bir şey yapabilir üstüne tüm bunları yapamadıkları gibi çer çöpe bu adamların kazandığı paraları verip, milyonlarca da bonservis öderler kalsın gerek yok.

Zaten adam seneye de oynayıp emekli olacak satılsa daha iyisi mi var ?
Fener şuan 10 Numara dileniyor üstelik o kadar tecrübeli bir başkana sahip iken, biz Sneijder i satıp bu vizyonsuz yönetimden 10 numara almasını mı bekleyeceğiz ?
Büyük Aptallık !

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senede 15 mac oynayacak diye bir oyuncuya 4.5M € garanti para veremeyiz. Sneijder'in ahi gitmis vahi kalmis.

Eren, Sneijder, Selçuk, Tolga, Donk, Jong, Salih, Hakan ve hatta karpuzcu Eray 1 saniye daha beklemeden hemen gönderilmeli.

Yürüyecek halleri yok. Kazma ordusu. Fizik olarak bitikler.

Evet ama eksik.. Yazdığın isimlere eklenmesi gereken çok adam var.

Zaten adam seneye de oynayıp emekli olacak satılsa daha iyisi mi var ?
Fener şuan 10 Numara dileniyor üstelik o kadar tecrübeli bir başkana sahip iken, biz Sneijder i satıp bu vizyonsuz yönetimden 10 numara almasını mı bekleyeceğiz ?
Büyük Aptallık !

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam işte artık verdiğin paranın karşılığını alamayacağın bir oyuncu Sneijder,emekli olmadan sat para kazan.

Sezon sonu satılırsa 7,5 m € ( bu maddeyi koyanın ta.... Daha fazlaya satabilirdik Çin'e falan) para kazandırır.
1 sene daha beklersek,hem iyi performans vermez hem de bir daha asla o parayı bile görmez bedavaya gider
Ederi varken bazı oyuncuları satman gerekir, oyuncu satmasını da öğrenmeliyiz.

9 Haziran 1984 doğumlu Sneijder yazın 33 yaşına girecek. Gelecek sezon performansı daha da düşer,hiç çekilmez hele ki 5 milyon euro yazık günah

Ama tabii herşeyden önce bu rezil yönetim defolup gitsin en önemlisi o.

Son düzenleme:
sezon sonu eline parayi verip giden cok olur, satilan nadir olur. Cünkü eray denen palyolco bile cok büyük paralar aliyor

An itibariyle borca batık bir kulüpten söz ediyoruz. Kadronun büyük ölçüde yenilenme zarureti tartışmaya kapalı bir konu iken böyle senelik 4-5 milyon maliyetli adamlar kim olursa olsun lükstür. Hele ki o maliyetin karşılığını iki yıldır veremeyen 33 yaşındaki bir futbolcu ise...

Futbol aklı ile hareket edilmemesinin ceremesini çok çektik. (Kadro planlaması konusunda en çok eleştirenlerden biri olduğum) Terim gönderildikten sonra yapılan her hamle ile ya fayda sağlaması imkansız adamlara geri dönüşü olmayan bedeller ödendi, ya da takıma katkı vermesi muhtemel adamlara ederinin çok üzerinde bonservis ve yıllık ücret vaad eden sözleşmelerle işin içinden çıkılmaz hale gelindi...

Tabi mevcut yönetim yerine işi bilen birilerinin gelmesini istemeyen yoktur. Ancak bunlar kalacaksa bile bari inisiyatifi tümüyle TD e bıraksalar. Tudor' un en kötü tercihleri bile Mehmet Özbek gibilerin en iyi tercihlerinden evla olacaktır diye düşünüyorum...

satmazsan adam değilsin dursun. muslerayı da sat hazır elin değimişken sat ki şampiyon takımdan geriye hiç bişey kalmasın. 2011 adnan polat seviyesinin bile altına getir takımı bunu başaracak çapsızlığa sahipsin dursun.

satmazsan adam değilsin dursun. muslerayı da sat hazır elin değimişken sat ki şampiyon takımdan geriye hiç bişey kalmasın. 2011 adnan polat seviyesinin bile altına getir takımı bunu başaracak çapsızlığa sahipsin dursun.

sen mantığı anlamamışın rtaş muslera diğer oyuncularla aynı kefede bile değil. Sneijder uşağı gidince sakat numaraları çekmeye başladı. 2 tane yüksek antrenmanı kaldıramadı. Sahada diğerlerine uyuyor deyip 5.5 alan adam lüxten çok fazlası.

muslera önündekilere rağmen her zaman en iyisini vermeye çalışan profesyonel bir futbolcu. Adam gibi adam.

sneijder gibi efsane olmuş topçular satılmaz. burada jübile yaptırılır. adam zaten 32 yaşında. ligde 11 asist 2 gol yapmış.

Meloya ne yapıldıysa aynısı şu an sneijder için yapılıyor.
Sneijder ile işleri bittikten sonra sıra Musleraya gelecek.

Ergen ve futbol cahili taraftar da medyanin gazına gelmeye devam edecek.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Üst Alt