Wesley Sneijder'den Mesaj Var | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder'den Mesaj Var

apo.jpg

Abdurrahim Albayrak'la görüşen Hollandalı yıldız, "G.Saray formasını yeniden giyebilmek için boş sözleşmeye bile imza atarım" dedi. Başkan Cengiz konuyu Fatih Terim'le konuşacak.

Sezon başında G.Saray'a veda ederek Fransa'nın yolunu tutan Wesley Sneijder'de ilginç gelişmeler yaşanıyor. Sneijder'in geçtiğimiz günlerde yönetici Abdürrahim Albayrak aracılığıyla başkan Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'e geri dönüş için mesaj yolladığı belirlendi.

33 yaşındaki futbolcunun, "G.Saray'ı unutamıyorum. O formayı yeniden giymek için her şeyi yapmaya hazırım. Boş sözleşmeye bile imza atarım" dediği kaydedildi.

BAŞKAN CENGİZ SICAK BAKIYOR

Albayrak, Sneijder'in bu sözlerini başkan Cengiz'e iletti. Cengiz ise Fatih Terim'le görüştükten sonra yanıt vereceklerini söyledi. Başkan Cengiz'in Sneijder'in dönmesine sıcak baktığı ve Terim'in onay vermesi halinde hemen düğmeye basacağı ifade edildi.

G.Saray'dan sonra gittiği Nice'de bekleneni veremeyen tecrübeli orta saha oyuncusu, devre arasında Katar'ın Al Gharafa takımına transfer olmuştu.

Hürriyet

Formuydu yaşıydı vs her türlü şey tartışılabilir eksik yanları da ağır basabilir ama gelme diyebilmem mümkün değil. Hadi inş!

Bos mukavale = 3 Milyon Eurodur, bence oynadi takimda kalsin. Bize Belhandanin daha iyisi gerekirkene Sneijderi alarak geri adim atmis oluruz

Ayrıca hırslı bir oyuncu daima işe yarar. Aptalca anlamsız bir şekilde gönderilip yerine gelen çöpleri gördükten sonra gerçek Sneijder'i göstermek için elinden geleni yapacaktır.

Kesinlikle geri dönmeli ve rotasyon-ilk 11 nerede gerekiyorsa orada kullanmalıyız. Bu adam ne olursa olsun büyük karakter. Wesley futbolu bu forma altında bırakmalı.

Ah be Wesley ;(

Alcakça senin kuyunu kazıp seni haince veda bile yapmadan gönderenleri def ettik bu kulüpten.

Sana her zaman kapımız açıktır. Ileride kulüpte sportif direktör olarak teknik direktör olarak görmek isterim seni. Çok da yakışır.

sent via GSC

gel bakalım dombili portakalım . xxl forma içinde sahada yürü de cl arenasında içimizden geçip 8taşın rekorunu kırdırsınlar bize. başka türlü rahat etmez bazıları. Allah akıl fikir versin herifi hala 5 sene öncesinde takip ediyorlar sanki. alooo güncelleyin kendinizi .

Gecen sene ben de gitsin diyenlerin basindaydim , maas ve yonetim kadro td sebepli

Ama gelmesin diyenler de 2010 daki inter performansini bir hatirlasinlar

Üst Alt