Wesley Sneijder'in Son Hali Şaşırttı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
http://instagr.am/p/B1loMzoIIUp/

futbolu-birakan-wesley-sneijder-in-son-hali-12360084_4477_m.jpg

Geçtiğimiz günlerde futbolu bıraktığını açıklayan Wesley Sneijder'in son hali görenleri şaşkına çevirdi.

Bir dönem Galatasaray forması da giyen Hollandalı efsane oyuncu Wesley Sneijder, geçtiğimiz günlerde futbolu bıraktığını açıklamıştı. Hollanda basınına konuşan Sneijder, "Oyunculara rehberlik etmek istiyorum" diyerek oyuncu menajeri olacağının sinyalini vermişti.

Futbolu bırakan Sneijder, gösteri maçında John Heitinga ve eski Fenerbahçeli Dirk Kuyt'ın da aralarında olduğu isimlerle futbol oynadı. Yıldız oyuncunun son hali ise futbolseverleri şaşırttı.

futbolu-birakan-wesley-sneijder-in-son-hali-12360084_6568_m.jpg

Belhandanin ayakkabılarını da baglayamaz artik nefes nefese kalır wesley sniper 10

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Benim merak ettiğim acaba bizden ayrılmasa yine böyle dibi görür müydü ?

Tabi eş/aldatma felan farklı durumlar ama tedavi edebilecek,hedef gösterebilecek bir hoca ile çalışacaktı

Hayatta başarılar dilerim Wes'e depresyondan kurtulması dileğiyle

Benim merak ettiğim acaba bizden ayrılmasa yine böyle dibi görür müydü ?

Tabi eş/aldatma felan farklı durumlar ama tedavi edebilecek hedef gösterebilecek bir hoca ile çalışacaktı

Hayatta başarılar dilerim Wes'e depresyondan kurtulması dileğiyle
Mücadeleye bağlı, Terim geldiğinde olsaydı seve seve zayıflatırdı ve mücadeleye sokardı. Düşüş yaşayan halimize devam etseydik böyle çökerdi.

Üst Alt