Westworld | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Westworld

[TABLE="class: data_box_table margin_10b, width: 530"]

[TH="align: left"][TABLE="class: data_box_table margin_10b, width: 530"]

J.J. Abrams, Jonathan Nolan

[/TABLE]

[TABLE="class: data_box_table margin_10b, width: 530"]

Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Ed Harris

[/TABLE]
[/TH]

[/TABLE]
Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek. Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşteriler, peşlerindeki silahlı nişancıdan kurtulmaya çalışacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=eX3u0IlBBO4

Son düzenleme:
La ben bunu film zannettim ilk başta.meğer diziymiş yaw hatta ilk gösterimi 2 ekimmiş.poiden sonra ilaç olur ilaç.hikayede benzer duruyor.izlenir velhasıl

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Baya ilgi çekiciydi ilk bölüm soluksuz izledim.Sanal gerçeklik olayını çok iyi kurgulamışlar.Dolores in olayı ilerleyen bölümlerde iyice açığa çıkar.

ex-machine tarzında bir film. ilk bölüm iyiydi lakin senaryo olarak ileriki bölümlerde tökezler gibime geliyor.

ed harris ve anthony hopkins için izlenir tabiki.

İlk 2 bölüm tam bana hitap eden tarzda idi. Kaliteli bir senaryo var. Sahne geçişlerinin bu kadar doğal ve basit olması da ayrıca güzel. Devam ettirilmesi zor bir senaryo gibi duruyor ama inşallah bozmazlar.

Michael Crichton'ın yazdığı ve yönettiği, başrolünü Yul Brynner'ın oynadığı 1973 tarihli Westworld filminin dizi haline getirilmiş versiyonudur. Uzun diziler sıkar beni diyen arkadaşlar filmine ulaşıp izleyebilir.

Üst Alt