Westworld - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Westworld

Güzel sezon finalı idi

Böyle olacağı belliydi.

2. sezon 2018de başlayacak

William'ın son surat ifadesi :hat:

reis 2 teorim var ;

1) 6. veya 7. bölümde kendi özel yerinde dokuduğu vücut , kendisi içindi. Sonsuz yaşamı böylece elde edebilir.Sahip olduğu bilinçsel ve düşsel verileri de hosta işler, evreni yine kendi yönetir.Biz 2.sezonda Hopkins'i izleriz.

2.Prodüktörlerin parası kalmamıştır.Hopkins'i diziden çıkaralım demişlerdir artık ne kadar para alıyodu ise.

fantastik bir final olmuş hakkını verelim.

Güzel bir sezon finali oldu.

@Şükrü ERDEN terimdash Eyvallah tavsiyen için. Çıta o kadar yükseldi ki artık izlediğimiz her diziyi sıradan bulacağız sanırım. Bu yüzden 2018'e kadar dizisiz kalma ihtimalimiz çok yüksek gibi görünüyor.

Hopkinsin olmadığı bir 2. Sezon şüphesiz ki diziyi olumsuz etkileyecektir. 9.2 puanlık dizi, Hopkins amcanın yokluğunda muhtemelen 8.2-8.3lere kadar gerileyebilir. Tek umudum Ford ve Bernard el sıkışırken Ford'un elinde ki ayrıntı.

Son düzenleme:
İlk birkaç bölüm çok iyiydi sonra sıkmaya başladı evirip çevirmeye başladılar diyordum ki meğer altyapı döşüyormuş allahsızlar :D 7. bölümle beraber bir başladılar ki gözümü ayıramaz hale geldim. Dün gece son 4 bölümü arka arkaya çaktım. Gerçekten de müthiş bağladılar. Belli konularda soru işaretleri hala var elbet lakin gayet görkemli ve akıl dolu bir final olmuş. Ed Harris çok beğendiğim bir oyuncu rolünün hakkını vermiş. Thandie Newton ve Jeffrey Wright'ın oyunculukları da gayet sağlamdı lakin Anthony Hopkins reyize ayrı bir parantez açmak lazım. Kendisi neden bir yaşayan efsane olarak görülüyor bu yapım ile bize tekrar hatırlatmıştır. Adeta oyunculuk dersi vermiş.

7. bölümü izledim, yeni yeni ısınmaya başladım.
6. bölümde bir kıpırdanma olmuştu. Belki de bu gerçek ben değililmdir, android ben beğenmiştir.

Üst Alt