Wijnaldum, Barcelona'dan Vazgeçip PSG ile Anlaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wijnaldum, Barcelona'dan Vazgeçip PSG ile Anlaştı!

1623056602904.png

İtalyan gazeteci Fabrizio Romano'nun haberine göre; Wijnaldum'un, Barcelona'nın teklifini reddettiği ve PSG ile anlaşmaya vardığı belirtildi.

Haberde, Fransız devinin 30 yaşındaki oyuncuya Barcelona'nın teklif ettiğinin iki katını yaptığı ve 2024 yılına kadar sözleşme imzalayacağı bildirildi.

Barcelona'nın teklifi: senelik 4 milyon Euro
PSG'nin teklifi: senelik 8 milyon Euro

Ayrıca teknik direktör Mauricio Pochettino'nun da Wijnaldum ile bir telefon görüşmesi yaptığı öğrenildi.

Para futbolu inanılmaz bozdu
Eskiden bir takımda 2-3 yıldız gerisi asker olurdu
Şimdi en kötü mevki 30 milyon euro
Sen öyle bir para bulsan takım kuracan kafa tutacan da falan filan
PSG Theo-Hakimi bekleri konuşuluyor
Başarı ne burada son iki sene final- yarı final o kadar
Yani 0
Veratti-Perades-Danilo-Gueye gerekirse Marquinhos vs
Bizde orjin tek Taylan var
Nasıl yarışacaksın

Para futbolu inanılmaz bozdu
Eskiden bir takımda 2-3 yıldız gerisi asker olurdu
Şimdi en kötü mevki 30 milyon euro
Sen öyle bir para bulsan takım kuracan kafa tutacan da falan filan
PSG Theo-Hakimi bekleri konuşuluyor
Başarı ne burada son iki sene final- yarı final o kadar
Yani 0
Veratti-Perades-Danilo-Gueye gerekirse Marquinhos vs
Bizde orjin tek Taylan var
Nasıl yarışacaksın
PSG'ye yaptıkları yatırımı bize yapsalar 3 tane Şampiyonlar ligi ve bilimum yurt içi kupa almıştık.

PSG'ye yaptıkları yatırımı bize yapsalar 3 tane Şampiyonlar ligi ve bilimum yurt içi kupa almıştık.

3600.jpg

Barcelona da para kalmadi o yuzden herkesten indirim istediler. Koeman ile devam etmeleri oyle normal alinmis bir karar degil mesela;

baska bir teknik direktor demek = tazminat + yeni hoca icin ekstra maas masrafi. Zaten Koeman'dan indirim istemisler o da bunu kabul edip oyle devam karari alinmis.

Messi'den de indirim istiyorlar bakalim kabul edecek mi? Wijnaldum'u coktan bitirmeleri lazimdi, surekli herifi bekletirsen PSG gibi bir takim cikar ve daha cok parayi verip alir iste.

Üst Alt