Willian, 75 Milyon Euro Karşılığında Manchester United Yolcusu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Willian, 75 Milyon Euro Karşılığında Manchester United Yolcusu

Reykaard gibi ligde ki sıralamasıyla gururlanan adamdan Manu'ya hoca moca olmaz. Ne genç aldı bugüne kadar ne de ne olduğu anlaşılır bir oyun anlayışı yerleştirebildi. Pogba'yı da kullanamıyor. Yaptığı transferler hep 1-2 yıla ayrılabilirim hazır oyunculara yöneleyim anlayışından çıkma. Keza sistem kurmaya uğraşmaması da bunu gösteriyor. Liverpool, City, Sarri uyum sağlarsa Chelsea uçup gidecek Manu hala yerinde sayacak bu adamla yazık günah.

de gea
valencia bailly rojo young
herrera fred
sanchez pogba mata
lukaku

suanki malzemesinden en iyi futbolu su kadro oynar, bu kadro da cl ve epl hicbirini almaya yetmez.

Maguire'ı da alacaklarmış.
bailly ve lindelöfü kendi aldırdı. Şimdi maguire gelirse 3 stoper almış olacak. jones smaling ve rojoyu ne yapacak bu herif anlamadım. lindelöf ayrıca çok gereksiz bir transferdi bence, lovren bile daha sağlam bana göre. maguire baya iyi oyuncu ama beğendim milli takımda

bailly ve lindelöfü kendi aldırdı. Şimdi maguire gelirse 3 stoper almış olacak. jones smaling ve rojoyu ne yapacak bu herif anlamadım. lindelöf ayrıca çok gereksiz bir transferdi bence, lovren bile daha sağlam bana göre. maguire baya iyi oyuncu ama beğendim milli takımda
Yonetici basligina gelsene kanki

Üst Alt