Windows 11 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Windows 11

Windows 10 işletim sistemini beğeniyorum açıkçası. Belki ileride deneyimlemek için geçebilirim, güzel kişiselleştirmeler sunuyor gibi gözükmekte.

bende de i5 6600k var tpm ve secureboot suz kurdum catir catir calisiyor :)
Çalışıyor, yöntemi olduğu için zaten "Resmi" güncellemeyi alamıyor bu işlemciler derken onu anlatmak istemiştim. Herkes senin benim gibi erişemiyor ya da bilmiyor. Açıyor sistemini varsa güncelleme yapıyor, yoksa da aynen devam. Win10 geçişi inanılmaz bir kitleye ulaşmıştı, 11 öyle değil. Bu yüzden kullanıcı sayısı düşük kalıyordur muhtemelen 😄

uygun bir başlık bulamadım buraya içimi dökmek istiyorum. dün çok enteresan bir sıkıntı yaşadım. flash belleğe rufustan win 10 dosyası yazdırıp formatlayacaktım pcyi. her şey sorunsuzdu. pcyi usbden boot edip ssdyi biçimlendirdim. format başladı tak %25te bir hata aldım. windows gerekli dosyaları yükleyemiyor diye. 10 defa format attığım iso dosyası 10 defa kullandığım usb sorunu bir türlü anlayamadım. zor bela başka bir pc bulup başka bir iso dosyasında denedim. yine aynı hata. 2-3 saat debenelip dururken evdeki tüm usb bellekleri denedim hepsinde aynı hatayı aldım.

ümidi kesmişken hiç kullanmadığım yedeklerimin bulunduğu flash belleği deniyeyim dedim. sıkıntısız format attım. neden böyle oldu diye bir yarım saat bir saat düşünürken jeton geç olsa da düştü. bazen tv film izlemek için pcde flasha film atıp tvde izliyordum. meğersem tvye ne kadar flash takarsam tv flashları bir şekilde bozuyormuş. tvde hiç kullanmadığım flashla düzgün format atınca çaktım olayı. çok acayip bir olay flashbelleklerde görünür de zerre bir problem yok dosya atıp alabiliyorsun ama iso yazdırıp format atınca bir yerden sonra hata veriyor.

Üst Alt