windows 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
saçma sapan alakasız duyuru tanıtım yapmadan çıktı bir anda patladı

microsoft'un w10'u çıkardığı zamanı dün gibi hatırlıyorum. w11'de neden böyle oldu acaba :unsure:

ayrıca birkaç sene önce yeni bir işletim sistemi çıkartmayı düşünmüyoruz, uzun yıllar w10'u iyileştirerek gideceğiz diyip çıkartmaları da enterasan

E_-FguoWEAYt_8c

#geliyorgelmekteolan

Windows 11 işlemcimi desteklemediği için güncelleme yapamıyorum bizi istemeyeni bende istemiyorum ilerleyen süreçte çözülür çözülmez bilmiyorum. En basit örneği iPhone'lardaki gibi belli bir ios sürüm sonrası güncelleme kesiyordu anlamı da git kendine yeni telefon al oluyordu bu özelliği Windows'ta yapmış 2-3 senelik işlemciye vermiyorum git işlemci al diyor. :asd:

Windows 11 işlemcimi desteklemediği için güncelleme yapamıyorum bizi istemeyeni bende istemiyorum ilerleyen süreçte çözülür çözülmez bilmiyorum. En basit örneği iPhone'lardaki gibi belli bir ios sürüm sonrası güncelleme kesiyordu anlamı da git kendine yeni telefon al oluyordu bu özelliği Windows'ta yapmış 2-3 senelik işlemciye vermiyorum git işlemci al diyor. :asd:
Hangi islemciyi kullanıyorsun ? Sunlardan biri nasıl olamaz 2-3 senelik islemci ?

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Açık açık göstermişler zaten :asd:

1633548628860.png

Üst Alt